Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Slike

(1/1)

9a2sb:
Jučer je bilo vidljivo da server neće primiti privitke,sličice i sl.Nije da neće,kako sam pomislio u prvi tren,nego NEMOŽE!!!!
Toliko smo toga natukli na njega da se "jadan" zblesirao.Evo ja sam sve svoje stare postove uredno počeo BRISATI.Vidljivo je da su zastarili,nikome ne služe,osim da zakrče prostor na disku.
Nemojmo čekati da nas administratori upozoravaju,ili nedaj bože da nam oni brišu postove,uzmimo "svoj alat u svoje ruke".Kako uradimo , tako će nam biti.
Oprostite, ako sam nekoga povrijedio.Pazimo na svoje, poštivajmo druge pa će i nas netko!HVALA
                                 "mladi" radioam. Zlatko iz Čepina 9A2SB

9a5cw:
Pomalo, kolega je jucer dao samo linkove na slike... nisu bile direktno postavljene na ovaj site, tako da ne zauzimaju nikakav prostor na serveru.

Drugo ako vec uploadate slike sa vasih fotkica - aparata digitalnih - vojeur kamera i sl stvarcica...
Daj jedan resize istih slika, dakle google, irfanview, XNView -> download, install, open picture, resize/resample...
800x600 > 640xXXX i va la... slika ne zauzima 600kb vec 10x manje... 45kb...

Ok ? Ma je vraga, kad niste to do sad naucili necete ni dalje, ajde nek HRS kupi dodatnih 10Gb pa nek narod uziva.

73

9a4qv:
Ma ima prostora, samo neka webmaser  ;D otvori špinu, ne treba se uznemiravati radi sitnica, sad ce to ekipa riješiti ako već nisu. Za resize je ok opaska, slike za koje nisu potrebni detalji mogu se resajzati , dok sheme, pločice i ostale smd stvari pozeljno je imati sto bolju rezoluciju i kvalitetu..

QV

9A2HM:
Pozdrav
Kao admin imam uvid u parametre foruma pa tako stoji:

Maksimalna veličina  teme (foldera)  je 350480 KB
Maksimalna veličina privitka po komentaru je 1800 KB
Maksimalna veličina po privitku je 1500 KB

Kad se napuni jedan folder predlažem otvaranje nove teme sa istim imenom i brojem iza.

(povečao sam za duplo veličinu foldera)

LP de K

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju