Autor Tema: Odg: ?lanske diskusije  (Posjeta: 665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a4qi

• Newbie
  • *
Odg: ?lanske diskusije
« : 01. Siječanj. 2009, 23:38:08 »
Sve ćekam da neko pametniji i pismeniji od mene reagira na ukidanje FM kategorije u Activity natjecanju pa pošto se to
još nije desilo želim reći zašto ja mislim da to nije dobra ideja i poslušati još koje mišljenje.Ja sam se tek prošle godine
poćeo natjecati u kontestima i ovih par pehara i diploma su mi bili veliki poticaj.Nekome kome svi pehari ne stanu na zid
je to vjerojatno smješno ali meni je taj pehar za 3. mjesto u jednom periodu bio prvi i moj sedmogodišnji sin ga je svima
pokazivao.Svojim kolegama koji su me mjenjali da mogu raditi kontest i svojoj obitelji koja je nedjeljom rućala bez mene
mogao sam reći da sam u nećemu 5. u Hrvatskoj a iduće godine možda i bolji.Naravno kad steknem iskustvo i nabavim
bolju opremu prešao bi u drugu kategoriju.Sa ovim što sad imam teško da ću biti 20. u generalnom poretku na SSB-u a za bolju opremu i iskustvo treba truda i novaca.Pričajući sa nekim amaterima koji su radili na FM-u zakljućio sam da nisam
jedini koji tako razmišlja.Koje su mi alternative?Raditi i dalje FM i pokušati osvojiti 5. mjesto na Voloderskim jesenima ili preći na SSB i sa 100 W smetati starijim amaterima koji rade ni 2 km od mene i bore se za pehar u generalnom poretku dok ja teško da ću biti 20.Ili prestati sa natjecanjima pa taj novac i vrijeme pametnij iskoristiti? 9A4QI