Autor Tema: 9A ACT.2009  (Posjeta: 12259 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

9a6ktb

• Gost
Odg: 9A ACT.2009
« Odgovori #45 : 03. Kolovoz. 2009, 20:43:30 »
Lako za matematiku.  Matematika i zbrajanje nikad nije bila problematicna. Problem je u onom sto se treba staviti za zbrajanje a to je jako izfrizirano i i jako ........ A o mojim dozivljajima se da pricati. Ja sam dokazao da nemam "dozivljaje" nego argumente. I nitko me nije demantirao. I nemoze jer sve pokazuje sta se radi. Samo treba citati. Lako je ovcice tjerati po livadici. Treba malo i mozak ukljuciti pogotovo kad se mulja i vara.

Da, pa sta? Ako te to toliko muci, nemoj se takmiciti i ostavi nas ostale da nas vara tko hoce i kako hoce. Meni je to sasvim OK. Kad mi budu contesti nosili pare, tada cu se njima zamarati. Do tada ce sve ovo biti samo hobi i zezancija. I nemoj biti vise toliko naporan, dosadio si i "bogu i vragu".

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #46 : 03. Kolovoz. 2009, 20:50:42 »
Lako za matematiku.  Matematika i zbrajanje nikad nije bila problematicna. Problem je u onom sto se treba staviti za zbrajanje a to je jako izfrizirano i i jako ........ A o mojim dozivljajima se da pricati. Ja sam dokazao da nemam "dozivljaje" nego argumente. I nitko me nije demantirao. I nemoze jer sve pokazuje sta se radi. Samo treba citati. Lako je ovcice tjerati po livadici. Treba malo i mozak ukljuciti pogotovo kad se mulja i vara.

Da, pa sta? Ako te to toliko muci, nemoj se takmiciti i ostavi nas ostale da nas vara tko hoce i kako hoce. Meni je to sasvim OK. Kad mi budu contesti nosili pare, tada cu se njima zamarati. Do tada ce sve ovo biti samo hobi i zezancija. I nemoj biti vise toliko naporan, dosadio si i "bogu i vragu".
Decec dragi. Ti nisi ni znao sta je radioamaterizam dok smo se mi natjecali u duhu HAM -SPIRITA......valjda si cuo za to. I nikad nije bilo ovakvih kradja, varanja i muljanja i da stvar bude josd gora na najvisoj razini amaterske vlasti. Ako ti volis da ispadas majmun i idiot onda samo izvoli. Ja se uredno natjecem posteno i ne zelim biti to sto bi ti htio biti. Prema tome kad god vidim ovakva muljanja i varanja ja cu sigurno reagirati. Tebi na volju. Mozda ces jednom nesto nauciti iz toga svega.
73's de Leon 9A9L

9a6ktb

• Gost
« Odgovori #47 : 04. Kolovoz. 2009, 01:58:30 »
Decec dragi. Ti nisi ni znao sta je radioamaterizam dok smo se mi natjecali u duhu HAM -SPIRITA......valjda si cuo za to. I nikad nije bilo ovakvih kradja, varanja i muljanja i da stvar bude josd gora na najvisoj razini amaterske vlasti. Ako ti volis da ispadas majmun i idiot onda samo izvoli. Ja se uredno natjecem posteno i ne zelim biti to sto bi ti htio biti. Prema tome kad god vidim ovakva muljanja i varanja ja cu sigurno reagirati. Tebi na volju. Mozda ces jednom nesto nauciti iz toga svega.

Molim te da se ne puses previse, niti si ti veci radioamater od mene, niti svojim ponasanjem imas pravo ikome drzati lekcije, meni pogotovo. Koliko se ti natjeces i kako, to vidimo po listi aktivnosti. S moje strane je rasprava zavrsena, ne zelim se spustati na tvoj nivo rasprave.

Molim moderatore da sankcioniraju ovu individuu zbog vredjanja i nedolicnih termina kojima oslovljava svoje korespodente. Discipline mora biti da nas ovakvi textovi ne otjeraju sa naseg portala i naseg foruma.

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #48 : 04. Kolovoz. 2009, 02:40:59 »

Molim te da se ne puses previse, niti si ti veci radioamater od mene, niti svojim ponasanjem imas pravo ikome drzati lekcije, meni pogotovo. Koliko se ti natjeces i kako, to vidimo po listi aktivnosti. S moje strane je rasprava zavrsena, ne zelim se spustati na tvoj nivo rasprave.

Molim moderatore da sankcioniraju ovu individuu zbog vredjanja i nedolicnih termina kojima oslovljava svoje korespodente. Discipline mora biti da nas ovakvi textovi ne otjeraju sa naseg portala i naseg foruma.

Decec dragi.
Jucer si dosel do nekaj novcica i kupil si neku stanicicu i sada si veliki kontestman....hihi.  Nisi ni znal gdje je radio klub u Karlovcu dok sam ja sa Belim delal veze za klub. Koliko se natjecem i koliko cu se natjecati to ovisi o mom trenutnom raspolozenju. No posto je tvoj krajnji domet UKV i to FM ili eventualno SSB nemozes ni znati koliko se ja natjecem. Za tvoju informaciju pogledaj sastave EKIPA u natjecanju pa ces vidjeti ono o cemu nemas pojma. Ako je javno iznosenje anomalija i prljavih radnji djeljenje lekcija onda ti stvarno trebas promisliti o svojim razmisljanjima. A sad jos i trazis zastitu od zbog vredjanja i nedolicnih termina??? Vredja te sto si decec. Pa po godinama ti mogu tako reci jer je moj sin stariji od tebe i to dobrano. A i on ima dulji amaterski staz od tebe pa se nemoras zbog toga brinuti. I kad budes napravio prvih 10.000 veza moci ces ustanoviti kad te netko vara i kad ti krade ono sto zasluzis na freq. Prema tome decec, ako ti smeta sto ja javno prozivam sve koji rade prljavo u ovom hobiju, nemoj citati. Jednostavno preskocis ali kad shvatis da te netko vara i potkrada onda ces se sjetiti mojih rjeci.
73's de Leon 9A9L

Offline 9A3WP

• Jr. Member
  • **
  • @DK3WP (EMCOMM only)
« Odgovori #49 : 04. Kolovoz. 2009, 08:27:03 »
Pa dobro Leone kaj je južina dolje u Zadru?
Kaj si ponorel? Obolio od hrvatskog mentaliteta?

Čovjek napisao da si pretjerao, što i ja mislim. A ti kao da te osa upikla.
Zašto misliš da si ti bolji od bilo kojeg drugog radioamatera/čovjeka bez obzira s čime se
ta osoba bavila, gdje se rodila, koliko je godina imala, s kim se družila...

Osim toga riješi to s njim direktno, ako misliš da trebaš nešto riješiti.
Pusti FORUM konstruktivnijim korisnicima. Ne želiš valjda da ovo sliči na HRS FORUM ?

Pa daj se onda čovjeku i svima nama koji ovo čitamo lijepo ispričaj. A umjesto da samo iznosiš
tamo neke zaključke i insinuiraš na "teorije zavjere" daj objasni konkretno o čemu se radi.
Po mogućnosti uključi nekakav sud časti HRS-a ili riješi to samo s navedenim tijelom, pa nas
onda obavijesti što se riješilo.

Oprosti, ali mislim da si stvarno "zabrijao".

73 Goran, 9A3WP.
<<<
@9A3WP @DK3WP

Offline 9A3WP

• Jr. Member
  • **
  • @DK3WP (EMCOMM only)
« Odgovori #50 : 04. Kolovoz. 2009, 08:28:29 »
 admini imaju moj glas da se tema hitno zaključa
@9A3WP @DK3WP

Offline 9a2sb

• Hero Member
« Odgovori #51 : 04. Kolovoz. 2009, 09:04:43 »
 ;D  :-*  ::)
Puno uspjeha!
P.S.-ovo dolje ,naravno, još uvijek "igra"!
Ako ne možeš  pomoći-smetaj,važno je sudjelovati!Griješiti je ljudski.Svaliti krivicu na drugoga je strateški!
Kad je muka,ajde Đuka,al kad jebedu Đuku ne zovedu!

Offline 9a2zh

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #52 : 04. Kolovoz. 2009, 09:27:55 »
 dok sam pošteno radio,nisam imo ništa.A sada....!!

Znaci jos ne odustajes od gesla unatoc kritikama s Juga   ;D :D ;D
  dobru zabavu na 5G i cestitam na svim rekordima & first one
          franjo 9a2zh
 Nikad se ne raspravljaj s budalom ....
  Prvo te spusti  na svoj nivo a onda te dobije na iskustvo ..!!!

9a6ktb

• Gost
« Odgovori #53 : 04. Kolovoz. 2009, 09:43:39 »
Decec dragi.
Jucer si dosel do nekaj novcica i kupil si neku stanicicu i sada si veliki kontestman....hihi.  Nisi ni znal gdje je radio klub u Karlovcu dok sam ja sa Belim delal veze za klub. Koliko se natjecem i koliko cu se natjecati to ovisi o mom trenutnom raspolozenju. No posto je tvoj krajnji domet UKV i to FM ili eventualno SSB nemozes ni znati koliko se ja natjecem. Za tvoju informaciju pogledaj sastave EKIPA u natjecanju pa ces vidjeti ono o cemu nemas pojma. Ako je javno iznosenje anomalija i prljavih radnji djeljenje lekcija onda ti stvarno trebas promisliti o svojim razmisljanjima. A sad jos i trazis zastitu od zbog vredjanja i nedolicnih termina??? Vredja te sto si decec. Pa po godinama ti mogu tako reci jer je moj sin stariji od tebe i to dobrano. A i on ima dulji amaterski staz od tebe pa se nemoras zbog toga brinuti. I kad budes napravio prvih 10.000 veza moci ces ustanoviti kad te netko vara i kad ti krade ono sto zasluzis na freq. Prema tome decec, ako ti smeta sto ja javno prozivam sve koji rade prljavo u ovom hobiju, nemoj citati. Jednostavno preskocis ali kad shvatis da te netko vara i potkrada onda ces se sjetiti mojih rjeci.

Hajde da se mi ovako dogovorimo, nemoj imati samnom posla, kloni me se kako na netu, tako i na hamfestu, a pogotovo na bandu i uzivaj u raspravama sa nekim drugim. Mene ovo ne fascinira koliko tebe. Ja sam odrastao u obitelji starih radioamatera i dolazio sam u spomenuti klub dok jos nisam mogao samostalno hodati. Jos kao klinac, slusao sam price i pricice kojekakvih cudnovatih ljudi koji su ovakvim tvojim ponasanjem rastjeravali prave operatore. Zbog toga se moji starci vise ni ne pojavljuju na bandu, a ja si sigurno necu dozvoliti da odbacim ovaj hobi zbog niskog praga tolerancije, kao sto su oni napravili. Conteste pratim na svim bandovima i nesto bas ne vidim previse tvoj znak. Ali zato vidim svoj na 70% KV/UKV natjecanja, a vidim ga i na diplomama za prva mjesta u HR kategorijama, imat ces ih uskoro skenirane na mojoj fotogaleriji. Stoga te sad pozdravljam i potpisujem Goranov predlog da se rasprava zakljuca, a i da se pobrisu nasi postovi jer ovakvim clancima tu nije mjesto.

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #54 : 04. Kolovoz. 2009, 11:18:29 »
9A9L i 9A6KTB nadalje molim na privatne mailove,  nas ostale to više ne zanima.
Svaki vaš naredni post koji se ne drži teme, koju neću zaključati jer 9A Act 2009. još uvijek traje, bit će obrisan.
Ništa osobno nemam protiv vas obojice, ali...

73 de K
Kreso

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #55 : 10. Kolovoz. 2009, 11:31:44 »
Ali si zato 4. u multi op.
Ko ti kriv kad šaraš po kategorijama!

73 de K
Kreso

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #56 : 17. Kolovoz. 2009, 20:58:20 »
Pozdrav Mladene

Ako imaš pitanje za mene molim na privatni mail ili PM...

73 de K
Kreso

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
« Odgovori #57 : 24. Kolovoz. 2009, 11:31:07 »
Pozdrav svima!
Žao mi je što otvaram ovu temu ponovno, no ipak se nadam razumijevanju, a znam da če reakcija pojedinih radioamatera biti svakojaka. O čemu se radi?
Danas sam dobio anonimno pismo, pisano na printeru pa ču ga citirati:
CITAT:»  Miro,
Što se tiče reklamacije u vezi plasmana Tvoje supruge 9A7GVA, maslo je Leona a žalila se osoba njegova prijateljica (?), a članica RK «Talan» iz Koprivnice 9A5SM/P. Ona radi iz kuče Talana a nema u dozvoli registriran ni jedan UKV uređaj. To je sve OK?????» završen citat!
Puno toga sam čuo, razno razne priče ali nisam se obazirao, jer koliko je prijava bila na mjestu toliko i nije, no komisija je odradila svoje i njihova je zadnja. No pošto idemo terati mak na konac, neka se izjasne svi oni koji znaju koliko pogrešaka ima 9A7GVA, osim što je moja supruga, a koliko imaju pojdinci koji žele praviti reda drugima a sami čine pogreške.
Za mene je ovaj tema završena i nemojte mi postavljati nikakova pitanja, niti na email niti na forumu, ja sam svoje rekao i vidim da i drugi bi rekli ali ne žele se zamjerati i imaju pravo, nitko od nas NIJE ANĐEL!!!!!

Lijepi pozdrav iz Lipika

73 de Miro

Offline 9a6c

• Hero Member
« Odgovori #58 : 24. Kolovoz. 2009, 12:05:43 »
Miro, mislim da je objava ovog posta greška u svim njegovim dijelovima...

GG

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #59 : 24. Kolovoz. 2009, 19:24:43 »
Miro,

kad si vec tako lijepo napisao sve sto si htio, onda si trebao napisati i razlog zbog kojeg je napisana prijava za 9A7GVA. Uopce nisu u pitanju greske osim jedne jedine a to je da je poslan dnevnik za kategoriju YL a evidentno je i snimljeno da je pod tim znakom radilo 3 razlicite modulacije od kojih dvije muske. Samim tim nije kategorija YL nego MULTI OP, a da se mene pita bila bi diskvalifikcija jer je to svjesno varanje i komisije i ostalih kolega i kolegica koje su posteno radile u kontestu. I bilo je toga u prijasnjim kontestima ali eto ovaj puta su sakupljeni i tonski dokazi. A to dali je Marija 9A5SM moja prijateljica ili nesto drugo mislim da se tice samo nje i mene. Pa kako si zvao nju da pitas jel dala prijavu mogao si nazvati i mene. I ja bi ti odgovorio da sam ja dao prijavu sa svoje strane a i koliko mi se cini to sam ovdje i napisao. Prema tome molim lijepo da se moje ime prestane potezati po  forumu po tom pitanju jer bi reakcija sa moje strane mogla biti nezgodna.

Pošteno ako neide drugačije.

73's de Leon 9A9L