Autor Tema: 9A ACT.2009  (Posjeta: 12229 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a6c

• Hero Member
Odg: 9A ACT.2009
« Odgovori #60 : 24. Kolovoz. 2009, 19:39:16 »
Prema tome molim lijepo da se moje ime prestane potezati po  forumu po tom pitanju jer bi reakcija sa moje strane mogla biti nezgodna.

Leone, nije baš lijepo prijetiti, osobito kad kao osnovu spominješ nešto čim se ti skoro isključivo i baviš u posljednje vrijeme...

Štaš, forum ti je batina s dva kraja...

GG

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #61 : 24. Kolovoz. 2009, 20:01:27 »
A cime se ja to u zadnje vrijeme bavim??? Moze li mi to Vase urednicko velicanstvo objasniti??
Mozda sam nekima dokazao i pokazao da se sluze lopovskim postupcima pa se to tebi bas ne svidja. Ako nemas sta pametnije za pisati onda se baziraj na ono gdje si urednik a ovdje bas i nemas neke jurisdikcije. Osim ako ti prijatelj da ovlkasti administratora a ni to me nebi nimalo zacudilo. On se ionako sluzi tudjim imenima kad salje pismena pa to nebi nista novo bilo.
A štaš, forum je stvarno batina sa dva kraja. I pokazuje lice onih koji ga koriste. Samo sto ja imam dokaze za sve sto napisem.....imas li ti ili tvoji prijatelji??
I BTW ja ne prijetim nikome.....samo napominjem da bi reakcija mogla biti jako nezgodna a to nije prijetnja nego upozorenje.....ali vec smo vidjeli da ti imas svoje poglede pa misli kako hoces.
I nemoj mi se vise uopce obracati,prosim lijepo. Jos uvijek sam fin.
73's de Leon 9A9L

Offline 9a6c

• Hero Member
« Odgovori #62 : 24. Kolovoz. 2009, 20:20:33 »
Leone, za pisanje na forumu nije potrebna jurisdikcija, samo registracija.

Ne znam o kojim prijateljima sad pričaš i o kakvim dokazima, ali nema problema da i jedno i drugo zadržiš za sebe.

Kao i neki drugi kojima se ne dopadaju sugovornici, najbolji način da ih se riješiš je da izbjegavaš pojavljivanje na mjestima od možebitnog zajedničkog zanimanja ;)

A do daljenjeg tu smo di smo kakvi jesmo da jesmo 8)

GG

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #63 : 24. Kolovoz. 2009, 20:23:27 »
Dečki molim vas da se prebacite na HRS-ov forum ili PM.
Svaki daljnji post koji nije vezan za 9A Activiti bit će obrisan bez obzira čija je bila zadnja.

73 de K

Kreso

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #64 : 24. Kolovoz. 2009, 20:33:09 »
K, ako si vidio pocetak ja sam se drzao teme koja je bila pokrenuta. Procitaj pa ces vidjeti tko je zapoceo sa budalastinama o nekim pretnjama. Uostalom navikao sam ja da mi se brisu postovi pa bujrum.
73's de Leon 9A9L