Autor Tema: PAKET - UCKA  (Posjeta: 1218 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A5TD

• Sr. Member
PAKET - UCKA
« : 16. Studeni. 2008, 15:14:06 »
Posto je bilo dosta GLASNIH iz ove nase dvije zupanije po pitanju Paket radija, juder smo Adam i ja skinuli SVE vezano za paket sa Ucke, naravno osim kablovine pa sada cekam dobrovoljca koji ce se javiti da sve to dovode u red, istestira na stolu i da to mozemo ponovo vratiti na lokaciju.

LISTA:

2- kom. Antena - recimo parabolicnih,jedna je koma total
1- kom. U*komirana diamond X50
1-kom Super vozelj
1-kom Stanica Elting
Pripadajuci filteri

E pa sada decki, ...7DYE, ...4OE, ...2RI, na Vas je red. Samo nemojte da puno cekam !
« Zadnja izmjena: 16. Studeni. 2008, 22:15:40 9A5TD »

Offline 9A2WA

• Hero Member
  • Split,Hrvatska JN83FM
    • 9a2wa HAM
Odg: PAKET - UCKA
« Odgovori #1 : 17. Studeni. 2008, 08:03:23 »
Odlično momci !!!!!!
Tako treba  ;D ;D ;D ;D :P
Tribalo bi to napravit na svim lokacijama  >:( :o ::)
Split,najlipši grad na svitu!!!!!!!  (;-p)
AJDE MALO OKRENITE ANTENE PUT DOLI !!!!!!!!!!!!!

http://zoran.mikulka.googlepages.com/ham9a2wa

Offline 9A4OE

• Sr. Member
« Odgovori #2 : 17. Studeni. 2008, 17:47:42 »
Hvala na ponudi (kad vec i mene spominjes) da je bila prije mozda bi se i prihvatio toga, ali u sadasnjim uvjetima s obzirom na moje skorasnje selenje u Bjelovarsko-bilogorsku zupaniju nisam zainteresiran.
Sve to skupa radi samo nije bilo dobre volje da ...ma nista, kako kazu u onom pjevackom natjecanju "Zakljucavam stihove"

Damir
« Zadnja izmjena: 17. Studeni. 2008, 17:57:27 9A4OE »

Offline 9a2ri

• Full Member
« Odgovori #3 : 17. Studeni. 2008, 19:22:24 »
Damire bas mi je drago da si to skinuo dole
Inače kad me več spominjaš, ja sam se bio ponudio za pomoč i koi stručni savijet ako treba, ali ne za prihvatiti odgovornosti i održavanje superVozelja.  Ima tamo ljudi koji  su sposobni i puno bliži od mene a plu toga ja imam več na duši SV POREC
Za sada mogu pregledati i ispitati superVozelj a ti Damire ispitai dvometarski uređai.
Treba vidijeti u kom stanju su antene i koaksijali nabaviti konektore vetikalku za 70 cm i SBFA antenu za 13cm i jos jednu vertikaklku za 2 m .
Ako sve to se da nači mozemo ga pokrenuti u vrlo kratko vreme.  Neka se menađer za digitalnu komunikaciju pokrene i nek nabavi sve što je potrebno jedan dobar RUKkkk   i UCKA će proraditi
Bit ce povezan sa S5 na 1m2 bts i prema PORECu na 70 cm,  korisnički ulaz na 70 cm brzinom od 38k4 bts i korisnički ulauz na 2 m
Ako se nabavi i još jedan uređai PSK 23 cm sa SBFA antenom i !!!  osposobi SENJ imat čemo i link na 38k4 bts prema SENJ
Pozdrav Tulio
Pozdrav 73 Tullio
9A2RI  POREČ
JN65TF