Autor Tema: ZAR LOGOVI OPET NA DVIJE STRANE?  (Posjeta: 2563 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

9a6jnj

• Gost
ZAR LOGOVI OPET NA DVIJE STRANE?
« : 24. Lipanj. 2008, 15:16:16 »
Pitanje za sve koji mi mogu pomoći!
Zaboravio sam u kojem sam postu pročitao početkom godine, ako sam! Logove ne treba više slati na dvije strane, već samo na robota, a onda će organizator pojedinog perioda preuzeti i tako olakšati posao i sebi i nama.Je li ova tvrdnja
točna?
Zašto pitam? Zato što sam danas pročitao da organizator "Antunovo" contesta javlja da mu jedna adresa ne štima i da se šalje na drugu.Uredno sam rezultate stavio na robota i mislio da je to, to! A dali je ili nije, ili bude ili ne bude?
Pozdrav iz Siska!
Berislav 9A1BM ex 9A6JNJ.

Offline 9a6jrz

• Jr. Member
  • **
    • 9a6jrz - osobna prezentacija
Odg: ZAR LOGOVI OPET NA DVIJE STRANE?
« Odgovori #1 : 24. Lipanj. 2008, 16:55:57 »
To sam i ja primjetio, ali ima još toga. Od kako se i Zagreb FM prijavljuje preko robota skraćeno je vrijeme za slanje logova (na robotu nije moguće prijavljivati rezultat do 20-og kao što je u propozicijama).

Ali nagodinu će se valjda sve posložiti kako treba.

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #2 : 24. Lipanj. 2008, 19:36:16 »
Pozdra ekipi
Kako sam ja zadužen za 9A Activity, moram se oglasiti na tu temu.
Naime organizator Antunova se nije uskladio sa preporukama UKV komisije i samoinicijativno su izbacili privremene rezultate samo onih logova što su pristigli na njihov mail. Ujedno nisu koristili uslugu robota za obradu dnevnika sa ovog portala nego su to napravili sa programom "LX". Čeka se odluka njihove natjecateljske komisije i našeg glavnog UKV managera o daljnjim postupcima.
Što se tiče  ZG FM ctesta, situacija je i dalje kako piše u propozicijama , samo što im ekipa ovog portala pomaže u obradi dnevnika tj. cross checku. Znači, njima se i dalje mogu slati dnevnici do 20. a onda će oni meni poslati sve pristigle dnevike koje ja kao admin mogu naknadno UPLOAD-ati i napraviti "CC". Nakon "CC-a" oni sami rade ostale plasmane prema svojim kategorijama.
Nadam se da sam bio dovoljno jasan
73 de krešo
Kreso

Offline 9a6jrz

• Jr. Member
  • **
    • 9a6jrz - osobna prezentacija
« Odgovori #3 : 24. Lipanj. 2008, 20:45:10 »
Nadam se da sam bio dovoljno jasan
Meni je jasno, zato sam i rekao da će se nagodinu "valjda" sve posložiti :) .

Ja ne mogu više pronaći privremene rezultate na njihovim web stranicama www.9a1dab.com, prije su bili, pa je možda već sve dogovoreno. U svakom slučaju slijedeći tekst bi trebalo izmjeniti, ako se log može poslati 7 dana po održanome natjecanju (Tko zeli jos moze poslati log na gore navedenu adresu).

73 de 9a6jrz Zoran Rendula

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
« Odgovori #4 : 25. Lipanj. 2008, 05:12:00 »
Pozdrav!
Ja sam poslao logove na robot i u Našice! Rezultati su se pojavili ali i greška, pa sam se morao žaliti! Privremeni rezultati su skinuti? :'(
Stvar je svakog organizatora da radi svoje propozicije, ali me ipak čudi da sada 9A1DAB nije usuglasio svoje propzicije sa svima ostalim organizatorima, kako za obradu logova, LX je prošlo vrijeme ( svi znamo da ne radi dobro)a isto tako i za slanje logova? ??? ??? Vjerojatno je velika razlika u logovima na robotu i u LX! 8)
Lijepi pozdrav iz Lipika!

Offline E75TS

• Newbie
  • *
« Odgovori #5 : 11. Veljača. 2012, 17:56:55 »
LEP POZDRAV ZA 9A1 DAB OD E75TS SUADA. MENE ZANIMA OD PROSLE GODINE 19.6 2011 SAM IMAO TAKMICENJE MENE ZANIMAJU PLAKATE ILI NESTO SLICNO GJE JE TO POSLANO ZAMOLIOBIH AKO MOZETE DA MI ODGOVORITE UNAPRED SE ZAHVALJUJEM 73.
« Zadnja izmjena: 13. Veljača. 2012, 15:28:04 E75TS »