Autor Tema: UKV "LIPIK" 2013  (Posjeta: 1221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
UKV "LIPIK" 2013
« : 19. Rujan. 2013, 20:09:51 »
Rok za slanje dnevnika je istekao i svi zaprimljeni logovi su na robotu. Obavješćujemo sve natjecatelje UKV natjecanja "LIPIK 2013" da od danas rezultati su Neslužbeni te da počinje rok za predaju žalbi i primjedbi, ako ih netko od natjecatelja ima. Rok za predaju žalbi i primjedbi je 10 dana,  zaključno sa 30.09.2013.
Natjecateljska komisija

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
Odg: UKV "LIPIK" 2013
« Odgovori #1 : 24. Veljača. 2014, 16:13:48 »
Pozdrav svima

20.01.2014. smo poštom poslali sve zaostale diplome i plakete, od UKV natjecanja "LIPIK 2013",,,,, odgovora da su stigle jako malo, iako je poštarina preskupa. Danas nam se vratila  koverta sva poderana, lijepljena selotejpom a unutra diploma od YT2TM, poštarina plaćena 30,00 Kn. Evo toliko o natjecateljima koji u svoj log ne stave svoju točnu poštansku adresu, no nama je to pouka i dalo ideju za ovogodišnje natjecanje i slanje diploma. Nadam se da će netko iz YU pročitati i proslijediti info Mirku  YT2TM, da smo diplomu poslali? 

73 de Miro 9A4MF
« Zadnja izmjena: 24. Veljača. 2014, 19:05:53 9A2HM »

Offline yt2tm

• Newbie
  • *
« Odgovori #2 : 25. Veljača. 2014, 09:25:44 »
Pozdrav,hvala za diplomu .Svi podaci su točni,problem je kod mene u pošti jer ista ne funkcioniše kao ni država....što se vidi kako je uništena, i istaa lijepljena kao da je pregazio Japanski cunami..Molim te pošalji mi tvoj br.telefona na moj E-mail. Želim da imam tu dioplomu,iako ih imam unazad nekoliko godina koliko sam radio to takmičenje jer mi je svaka osvojena diploma draga... hoću da regulišem sve troškove oko slanja pošte ...... VY 73 YT2TM..

mirko63.t@gmail.com

Offline yu7tri

• Newbie
  • *
« Odgovori #3 : 25. Veljača. 2014, 15:43:34 »
Pozdrav svima!
Meni je diploma uredno stigla kao i mnoge druge a i pehari i plakete.
Hvala Vama i svim ostalim organizatorima .
73's Dule

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
« Odgovori #4 : 07. Ožujak. 2014, 15:07:48 »
Evo još jedna koverta sa diplomom se vratila  >:(  ali ovaj puta iz BiH, za E73JHI, navedeno: adresa nepoznata, pa ako vlasnik želi diplomu neka se javi šaljem u pdf ili jp. Poštom šaljemo samo uz prethodnu uplatu troškova štampanja nove diplome i poštanskih troškova, cca 6 EUR, ukupno.

Uskoro nove propozicije za "LIPIK 2014", upravo zbog diploma
                                                                                                                                                    73 '  Miro

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #5 : 07. Ožujak. 2014, 17:16:42 »
Pozdrav Miro tebi i tvojima!
Samo da ti kažem, ja sam dobio diplomu i za pretpošlu godinu kao i za prošlu godinu! Miro, hvala ti lijepa
na Vašem trudu i ostale raje iz Lipika. Sve je bilo na vrijeme!
Pozdrav Miro i sve Vam najbolje želim!
73, Nedim E74G