Autor Tema: ALPE ADRIA UHF 2008  (Posjeta: 15215 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a7pjt

• Hero Member
  • Get out of the Radio Shack and Live Life
    • 9A7PJT
Odg: ALPE ADRIA UHF 2008
« Odgovori #60 : 24. Lipanj. 2008, 17:06:20 »
 Ala sta ste se natukli dragi moji sugradani veza dok sam ja "cipa more"  :D !
Ali nije mi za   ;D  ! !

73 PJT
= Kad se male ruke sloze sve se moze =

Offline 9A3GE

• Hero Member
« Odgovori #61 : 24. Lipanj. 2008, 18:58:58 »
AAAAAAAAAAAA....Bravo judi....dobro se dela.....na 432 Mhz.....! Adame stiglo ok....grazie molto....! Sada na moru iz Ibize za Tunis..! Saluti a tutti quanti di /MM......tja...M.
Martin 9A3GE

Offline 9a2vr

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #62 : 24. Lipanj. 2008, 19:54:36 »
Pozdrav Zeky!
Ako si čuo 9A2TK i mi bi morali proći! 100W nije baš nešto puno ali linear i pretpojačalo su u anteni(istina ima nekih 5 m H-100), a antena (13 m boom)nekih 65 m od zemlje.Samo jako je "oštro" i uz dobru indikaciju i pravilno usmjeravanje,svašta se može raditi.
Bilo bi mi drago da se čujemo u HLJK!

Pozdrav Adame!
Ja sam slagao 9A1KDE setup malo u Subotu od 20.00 do 24.00,pa ujutro od 05.00 do 08.45, sve nekako da izbjegnem jako sunce. I jasno, pooolaaakooo! Ali ovo Tvoje je zaista entjuziazam i podsjeća me na pravi BRZI SRV u kriznim
situacijama! Znam da i ostali naši "dečki" to rade (otoci,visoki vrhovi i sl.)
ali ovako vratolomno...
73 Božo, 9A2VR
Bozo 9A2VR

Offline 9a2vr

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #63 : 25. Lipanj. 2008, 15:43:03 »
Ovako to izgleda kada imaš loš aluminij i puno "špage". I dobro radi ako nema jakog vjetra i dok statika ne spali pretpojačalo! Gore je drveni križ , a ispod pretpojačalo i linear tako da su gubici zaista minimalni.
Bozo 9A2VR

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #64 : 03. Srpanj. 2008, 09:33:49 »
A di si Zlatko,

Znaci, dodjes pred gol, prodjes golmana i onda, u stativu  ;D ;D
Cini mi se da je robot neumoljiv, po meni, kako je pocetkom godine objavljeno da je rok za slanje dnevnika po novome 7 dana, vjerovatno su zaboravili promijeniti to za A.A. kontest gdje u pravilima stoji 15 dana.

Ma rijesiti ce to oni expresno, a dobro, mozes i u logove za kontrolu, malo za promjenu  ;D ;D

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9A4FW

• Full Member
    • Radio klub "Vinkovci" - 9A1CHI
« Odgovori #65 : 03. Srpanj. 2008, 11:16:41 »
Poštovani,prema važećim propozicijama natjecanja Alpe-Adria UHF/SHF zapisanim na ovoj stranici stoji:
Rok za slanje dnevnika je 15dana tj. 07.srpnja 2008.
Upravo oprobah "uplodati EDI " na robotu kad tamo:Rok za upload EDI je prošao 30.06.....E pa drugovi (ajde gospodo) tko koga ovdi j... Ajde sjednite ima Vas previše u UKV komisiji pa se posložite.
Dnevnike ću dostaviti na rezervnu e-mail adresu managera....molim za tumačenje ,ako su prop. važeće, a objavljene su takove....tko "mulja"...ma ja sigurno tko bi drugi......ajde radite nešto  Gl Z. Čepinski 9A2SB

Pozdrav Zlatko,

potkrala se pogreška pri otvaranju natjecanja u bazi Robota pa je administrator greškom postavio rok od osam dana koji vrijedi za sva natjecanja u organizaciji HRS-a. To je bila i jedna od tema u OE, ali smo zaključili da rok ostane 15 dana jer se radi o natjecanjima za vrijeme GO pa mnogi odu na more ili planine pa spoje ctest sa odmorom.
    Riješimo problem brzo...  :)

73 de Željko, 9a4fw

Offline 9a6c

• Hero Member
« Odgovori #66 : 03. Srpanj. 2008, 12:02:58 »
Kahm, kahm...

Željko, jel' ovo znači da i ostala pitanja možemo ovako rješavati :P

GG