Autor Tema: Slanje loga u S5 (ZRS maraton)  (Posjeta: 2197 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a6jrz

• Jr. Member
  • **
    • 9a6jrz - osobna prezentacija
Slanje loga u S5 (ZRS maraton)
« : 24. Travanj. 2008, 19:52:03 »
Pozdrav svima,

nešto mi nije jasno oko loga koji se šalje u S5. S obzirom da sam "Non-S5 stations:" , a radio sam sa znakom RK Đurđevac 9A1CBK, koju bi kategoriju trebao navesti u logu ?

Offline 9a2sb

• Hero Member
Odg: Slanje loga u S5 (ZRS maraton)
« Odgovori #1 : 24. Travanj. 2008, 20:13:50 »
Pozdrav Zorane, ideš pod H jedan op.sve vrste rada....ili "I"-jedan op.FM.   Gl de Zlatko 9A2SB-JN95GM
Ako ne možeš  pomoći-smetaj,važno je sudjelovati!Griješiti je ljudski.Svaliti krivicu na drugoga je strateški!
Kad je muka,ajde Đuka,al kad jebedu Đuku ne zovedu!

Offline 9a6jrz

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #2 : 24. Travanj. 2008, 20:24:30 »
Pozdrav Zorane, ideš pod H jedan op.sve vrste rada....ili "I"-jedan op.FM.   Gl de Zlatko 9A2SB-JN95GM

Hvala na odgovoru

73 de 9a6jrz

Offline 9a3gj

• Full Member
« Odgovori #3 : 24. Travanj. 2008, 20:32:08 »
Zorane,ako nisi pisao na kojim si simpleksima radio to ti neće proći za ZRS OPEN ACTIVITY MARATON 2008
Ja ga zato ove godine uopće neću raditi odnosno neću slati logove jer to mi je totalno bezvezna kombinacija da još i upisujem na kojem sam simpleksu radio ijako sam sudjelovao u njemu prošle godine po tim njihovim propozicijama sad se nakon toga i zbog toga osjećam blesavo.
Mladen-9A3GJ

Daj još jednu rundu ...

Offline 9a6jrz

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #4 : 24. Travanj. 2008, 20:48:14 »
Pozdrav Mladene,

I to mi je bilo čudno, kako to ubaciti u edi. Nije logično slati dva file-a. Neka za slijedeću godinu pokupe pravila od nas :) , a robota neka potraže na www.torrentz.com  ;D

73

Offline 9a3gj

• Full Member
« Odgovori #5 : 24. Travanj. 2008, 21:00:09 »
Zorane,ali tu još nije kraj !
U njihovom maratonu smiješ odraditi samo dvije veze na jednom simpleksu u roku od deset minuta ili otići na drugi simpleks pa se onda vratiti na stari.
Jednom riječju samo dvije veze na jednom simpleksu pa mjenjaj simpleks i tako cijeli kontest,vjerojatno iz razloga da netko nezaokupira svako svoj simpleks a ostali nek se frigaju,jer učesnika je u principu puno a radnih simpleksa uvijek nedovoljno i malo
Mladen-9A3GJ

Daj još jednu rundu ...

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
« Odgovori #6 : 25. Travanj. 2008, 05:14:58 »
Pozdrav dečki!
Ja sam 2004. godine osvojio prvo mjesto u S5 u kategoriji H! No da bi ste mogli sudjelovati u njihovom maratonu, ne možete poslati log obrađen kao i za naš Activiti jer slovenci imaju svoj program za obradu logova a razlikuje se po tome da imaju neke množitelje po lokatorima, tako da je program sasvim drukčiji. Meni je prvu godinu obrađivao log jedan kolega iz S5 a poslije mi je poslao program pa sam sam slao! Sada sam uletio, a pošto sam mijenjao PC nisam siguran dali ga imam ali nije ga problem nabaviti, pa ako je tko zainteresiran, ako ga nemam pokušati čemo ga nabaviti! I još nešto prije nego počnete sudjelovati: nisam dobio pehar, nego (kako se to zove?? u kutiji pločica na sametu) !
Evo toliko od mene, lijepi pozdrav i dobar plasman u natjecanjima!
Vy 73 de Miro! ???

Offline 9a3gj

• Full Member
« Odgovori #7 : 25. Travanj. 2008, 06:51:25 »
Da,tako je,tu još nije bio kraj,ostalo je za reć kao što je Miro već naveo da se Slovenski Open Activity jedino kvalitetno može uploadovati ako su veze pisane u njihovom orginal contest programu za taj maraton,meni ga je cijele godine prošle prepisivao sam organizator i zbrajao i množio množitelje.
Miro,ja za razliku od tebe za 1.mjesto prošle godine u kategoriji I nisam još ništa dobio pa čak ni obavijest o rezultatima već sam ih sam našao na ZRS OPEN ACTIVITY MARATON 2007 u konačnim rezultatima.
Jednom rečenicom,za prošlu cijelu godinu samo su 9A5TJ i 9A3GJ poslali contest logove kao postaje Van Slovenije.
Za ovu godinu nevjerujem da će iko poslati log izvan S5,po dosadašnjim propozicijama!
Bez obzira na sve to gore navedeno,želim puno uspijeha onima koji se odluče za tu avanturu sudjelovanja i slanja logova za S5 maraton.
Mladen-9A3GJ

Daj još jednu rundu ...

Offline s55m

• Hero Member
« Odgovori #8 : 25. Travanj. 2008, 07:53:47 »