Autor Tema: 4 period ili ti podravina  (Posjeta: 2739 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
4 period ili ti podravina
« : 25. Svibanj. 2007, 08:31:26 »
Pozdrav, log za postaju 9a3asf je uredno poslan za 4. period.
9A3ASF nije odradio postaju organizatora (pa se ne racuna - osim za 9a activ.)  i na starim stranicama uredno je bilo plasiran tj. log je bio vidljiv na 9a1bij stranici.
Sada ga vise nema i nije uvrsten u trenutni plasman 9a activity-a.
Molim ako je doslo do propusta da se isti ispravi. Mislim da se rezultat ne racuna za podravinu ali za activity je sve ok.
Ako pak treba odraditi organizatora da bi ti se rezultat racunao za 9a activity to je onda glupost.

73, Patrik 9a5cw

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
Odg: 4 period ili ti podravina
« Odgovori #1 : 25. Svibanj. 2007, 08:52:50 »
Bok Patriče!!! LOL
Za sada stvari sa aktivitijem stoje ovako:
Svi logovi se salju prvenstveno organizatorima koji su duzini napraviti obradu logova i to na dva nacina:
1. obrada za "svoj" contest gdje se obracunavaju bonus bodovi i sl.
2. obrada za 9A activity gdje u plasman ulaze i stanice organizatora i sl.
Obje tablice se dostavljaju meni koje ja onda stavim svako u svoju rubriku pod rezultati
Sto se tice "Robija" i CC programa, on jos za sada nije sluzbeni i jedini nacin za slanje logova nego je u testnoj fazi da se operatori naviknu na takav nacin slanja.
Najvjerojatnije ce se odvojiti obrada logova za 9A<Activiti i za "lokalne" conteste bas iz tih razloga koje ti navodis, a naravno "lokalni" organizatori ce moci koristiti takodjer usluge CC-a uz intervencije prema svojim propozicijama.

Jel to dobar odgovor????
73 i do tipkanja
Kreso

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
« Odgovori #2 : 25. Svibanj. 2007, 09:47:05 »
Dead line je prosao, a 9a3asf nema u generalki.
Score mu se racuna za 9a activity, ali nema loga na hrvhf.net jer je bio uploadan na BIJ stranici.
Organizatoru log nije poslan, sta sad?
Ne bi se ja ni uzrujao da taj period nije toliko bitan za 1. ili 2. mjesto u generalki.

What now, pukne server, nema logova, potvrdu o primitku loga sa strana CC vidljiva je samo u HTML obliku, e-mail poruka o prijemu loga?

Ja znam da je ono bilo bilo samo testiranje, ali iz tih testova ce se uzeti konacni rezultati i na kraju sezone podijeliti neki pehari.

73

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #3 : 25. Svibanj. 2007, 10:08:10 »
Ne ne ne!
u obzir dolaze logovi poslani organizatoru jer tako pise u jos uvijek vazecim propozicijama!!!

Citat:
DOSTAVLJANJE NATJECATELJSKIH DNEVNIKA ZA POJEDINI PERIOD

***Za periode u kojima se održavaju natjecanja u organizaciji nekih naših radioklubova (Požega, Pokuplje i dr.) logove treba dostavljati isključivo na adresu organizatora toga natjecanja.
***Za periode u kojima se ne održavaju takva natjecanja, logove treba dostavljati na sljedeće adrese:
UKV Robot: www.hrvhf.net Rubrika "Contest" -> Upload EDI
ili
HRS UKV menadžer:
HP: Željko Dražić-Karalić, 9A4FW, Matije Gupca 93, 32100 Vinkovci
ili
E-mail: 9a4fw@hamradio.hr 
Kreso

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
« Odgovori #4 : 25. Svibanj. 2007, 10:40:37 »
Bez veze je onda raditi 9a activity ako se u tom periodu odrzava natjecanje pod pokroviteljstvom.
Problem je sta netko odradi postaju organizatora a netko ne, a to bi znacilo da ne ulazi u plasman organizatora. Da li ulazi u 9a activity plasman?

73

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #5 : 25. Svibanj. 2007, 11:20:53 »
Na tvoje pitanje odgovor je da - ulazi se u plasman
Za informaciju, za slijedecu godinu razmislja se o promjenama propozicija za 9A Activity gdje bi se odvojio od contesta pod pokroviteljstvom i postao samostalni contest sa 11 perioda, i generalnim plasmanom.
Isto tako planira se iz "C" kategorije izbaciti postaje s vise operatora jer nije fer da su u istoj kategoriji!
Naravno prijedlog novih propozicija bit ce objavljen ovdje i sve sugestije su dobrodosle i uzet ce se u obzir!!!
73
Kreso

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
« Odgovori #6 : 25. Svibanj. 2007, 12:30:55 »
Ok, tnx, ufb.
73 de Patrik

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
« Odgovori #7 : 25. Svibanj. 2007, 13:38:21 »
Šta nakraju sa logom kojeg sam uplodao za četvrti period na hamradio.hr/9a1bij ?
Znači nisam ga poslao manageru, nisam ga poslao organizatoru, vec samo robotu!
Vjerovatno ništa,
73

p.s. mozda treba dati undelete?

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
« Odgovori #8 : 25. Svibanj. 2007, 13:57:23 »
9a2hm wrote:
Ne ne ne!
u obzir dolaze logovi poslani organizatoru jer tako pise u jos uvijek vazecim propozicijama!!!

Zasto da saljem log organizatoru ako ne ulazim u plasman jer nisam napravio postaju organizatora???  :P

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #9 : 26. Svibanj. 2007, 01:59:31 »
Zato da bi organizator napravio listu stanica koje su samo sudjelovale u contestu a ja ih uvrstio u plasman za 9A activity
Kreso

Offline s55m

• Hero Member
« Odgovori #10 : 22. Kolovoz. 2007, 19:48:50 »
A zar nebi bilo bolje, da se svi logovi za sva v-u-shf takmičenja u RH šalju na jednu jedinu adresu recimo 9avhf at hamradio hr a onda se to podjeli svima, koji trebaju?
A možda je več tako, a ja to neznam?

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #11 : 22. Kolovoz. 2007, 20:29:50 »
Nebi bilo tako interesantno...LOL
Ima pojedinaca koji bi radili samo u "ovom", a ne i u "onom" contestu istog termina...
Pa onda svaki organizator (djelitelj nagrada) ima pravo kontrolirati logove kako on to zeli jer skoro u svim propozicijama pise da pravo tumacenja ima iskljucivo natjecateljska komisija...
itd itd...
bit ce jos rasprava na tu temu...
Kreso

Offline s55m

• Hero Member
« Odgovori #12 : 23. Kolovoz. 2007, 09:47:02 »
Nemoj, da me shvatiš doslovno!
Svi logovi se šalju na jednu e-mail adresu a logovi potom idu na forward organizatoru, a organizator-takmičenje se vidi po prvoj liniji u EDI formatu:
TName=Alpe Adria VHF 2007
Sve ovo u cilju, da ne moram tražiti 30 emaila i 20 stranica, da bi našao, gdje poslati log....