Autor Tema: foto galerija  (Posjeta: 672 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a9i

• Newbie
  • *
foto galerija
« : 22. Siječanj. 2021, 17:15:59 »
Pozdrav,
nekoliko pitanje nadležnima:
prije smo imali foto galeriju, a sada je nema.U ćemu je kvaka ili je  ja ne vidim kod sebe , hi.
Drugo pitanje : mi koji nismo bili na Jarunu ni u Osijeku pa nismo mogli uzeti osvojena priznanja za natjecanja gdje i kada ćemo doći do istih.
Treće pitanje : kad će biti i dali će biti postavljene elektronske diplome za prošlogodišnja natjecanja.
Ćetvrto pitanje : kome predati QSL-ke odnosno na kojoj adresi.
Hvala na odgovorima.
73 de 9a9i - Vlado

Offline 9a3aq

• Full Member
Odg: foto galerija
« Odgovori #1 : 24. Siječanj. 2021, 16:59:26 »
Vlado, zaboravio si na peto pitanje :
ŠTA SE DESILO SA FAROM 6M (9A6BHH) SA MOSLAVAČKE GORE I ZAŠTO SE TAKO SLABO ČUJE ???
Kod mene je na nivou šuma i na frekvenciji 50,02875

Offline 9a5ay

• Full Member
  • Member of contest team 9a1pkc
« Odgovori #2 : 26. Siječanj. 2021, 21:31:43 »
Pozdrav Vlado
- fotogalerija je ukinuta radi covida, socijalna distanca
- osvojena priznanja nemogu biti uručena radi covida, fizička distanca
- elektronske diome neće biti radi covida, socijalna distanca
- QSL-ke se ne šalju do daljnjega radi covida, socijalna distanca
Eto ja mislim da je to razlog a nipošto nevjerujem da je razlog neki od prizemnih razloga kao npr lova, nemogucnost da to nekako verbalno bude sa velikim i važnim riječima a nije niti zato jer se mora nešto raditi. To je sve dragi Vlado radi covida, mislim.
Pozz, D

Offline 9a3sm

• Newbie
  • *
  • 9A3SM
« Odgovori #3 : 27. Siječanj. 2021, 08:05:42 »
Vjerujem da zbog covida nije neostvarivo da se nagrade posalju poštom ( kurirskom službom ) na adrese onih koji su ih pošteno zaradili .. izlika covidom će nekome dobro doći da ne troše pare pa je jednostavnije sve to odbaciti i popapala maca .. mislim da nije fer cijelu godinu odraditi i ne dobiti ono što si zaslužio ali ovo je naš hobi pa idemo dalje .. ni ova neće biti bolja kako je krenulo ali smo bogatiji za jedno iskustvo pa na kraju godine nema NNNI ( iznenadjenja) ..  ;D ;D ;D ;D

Offline 9A2B

• Sr. Member
« Odgovori #4 : 27. Siječanj. 2021, 21:25:38 »
Poštari ne idu zbog covida.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris

Offline 9A2M

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #5 : 28. Siječanj. 2021, 08:49:40 »
Pozdrav,
nekoliko pitanje nadležnima:
prije smo imali foto galeriju, a sada je nema.U ćemu je kvaka ili je  ja ne vidim kod sebe , hi.
Drugo pitanje : mi koji nismo bili na Jarunu ni u Osijeku pa nismo mogli uzeti osvojena priznanja za natjecanja gdje i kada ćemo doći do istih.
Treće pitanje : kad će biti i dali će biti postavljene elektronske diplome za prošlogodišnja natjecanja.
Ćetvrto pitanje : kome predati QSL-ke odnosno na kojoj adresi.
Hvala na odgovorima.

Pozdrav Vlado,

1. Portal ima nekih tehničkih problema i za to je zadužen webmaster 9A8MM/Marko.
2. Za Jarun ne znam jer nisam bio, a u Osijeku sam bio. Nagrade u Osijeku za one koji nisu bili su uzimali oni koji su rekli da će im oni predati a dio nagrada koji je ostao je kod 9A5R/Željka. Što se tiče tebe, ne znam konkretno da li ih je netko uzeo ili su kod njega.
3. O kojim se točno natjecanjima radi?
4. Ovo pitanje je za HRS forum.

73 de 9A2M, Hrvoje
73 de 9A2M, Hrvoje

Offline 9a3tn

• Newbie
  • *
« Odgovori #6 : 28. Siječanj. 2021, 12:01:23 »
Sve ovo što je Vlado naveo stoji i treba samo malo truda da se riješi.
Znam iz vlastitog iskustva dok sam bio u organizaciji Požega contesta, da smo sve diplome i pehare koji se nisu podijelili na hamfestu uredno u roku od nekoliko dana poslali poštom  i ne vidim zašto to ne bi učinio i savez.
Meni još nisu došle diplome/pehari/medalje ili već što od natjecanja iz 2019.g. a za 2020 pandemijsku ništa.
Počela je nova sezona 9A Activity-a a još nema službenih rezultata za 2020. ni online diploma?

73 Boris