Autor Tema: DMR repetitori u 9A  (Posjeta: 2137 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3WP

• Full Member
  • @DK3WP (EMCOMM only)
Odg: DMR repetitori u 9A
« Odgovori #15 : 25. Rujan. 2021, 08:48:44 »
Pozdrav Hrvoje,
hvala ti lijepo na obavijesti.
OP: Goran QTH: Zabok
@9A3WP @DK3WP

Offline 9A2M

• Administrator
  • Full Member
Odg: DMR repetitori u 9A
« Odgovori #16 : 20. Svibanj. 2022, 21:06:19 »
Vidim nitko ništa ne piše u ovoj temi već jako dugo pa reko hajde da je malo oživim.

Došao sam na kratko kući u Slavoniju. Probam okinuti 9A0DDL - ne radi. 9A0DDJ radi ali samo lokalno (nema izlaz dalje na net).
Pošto nisam više sysop od 9A0DDL, ne znam o čemu se radi. Provozao bih se gore i pogledao ali razriješio sam se te dužnosti i to više nije moj problem.
Što se tiče 9A0DDJ, čuo sam se sa njegovim sysopom i problem će se riješiti što je prije moguće.

A sada ono najbitnije. Repetitori rade (mislim i na FM i na DMR). Neki se kvare, neki se postavljaju...
Ali nigdje nikakve objave o tome nema!

Gledam ovdje na portalu Alenovu/9A4WW kartu koju smatram najozbiljnijom jer je godinama update-ira i stvarno si daje truda. I na njoj vidim nedostatke. Zašto? Pa zato što nema informacija.

Slovenci imaju i svoj UKV web portal i S5 repetitori grupu na FB. Sve informacije su up to date.

Nadalje, mi imamo povjerenika za 9A repetitorsku mrežu. Mislim da bi bilo u redu da se konačno oglasi na ovom forumu i informira nas što se događa u domeni njegovih nadležnosti.

73, 9A2M, Hrvoje

73 de 9A2M, Hrvoje