Autor Tema: Nepodijeljene diplome  (Posjeta: 484 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a9i

• Newbie
  • *
Nepodijeljene diplome
« : 15. Travanj. 2019, 08:37:02 »
Pozdrav svima,
želio bih Vam skrenuti pažnju da se diplome i pehari ili plakete za UKV natjecanja koja organiziraju radio klubovi paralelno sa 9A Activity natjecanjem,a koje nisu podijeljene na hamfestima koje klubovi organiziraju (ili ne organiziraju) nakon natjecanja uglavnom predaju HRS-u pa se onda prilikom okupljanja u HRS-u za vrijeme održavanja Skupština ili nekih drugih manifetacija mogu podići ukoliko postoji interse za to.Na zadnjoj Skupštini 13.04.2019.god.primjetio sam da je količina tih diploma,ali i pehara i plaketa poprilična te stoga proizilazi da se netko baš i ne trudi da se ti materijali na bilo koji način podijele.Preostaje jedino bez namjere da nekog okrivljavam mada je na Skupštini obečano da bi se diplome mogle poslati poštom ali za pehare je to malo teže da svatko tko  je zainteresiran za svoje priznanje ili sam ili putem svjih klupskih predstavnika dođe do svojeg priznanja.
Izgleda da je došlo vrijeme u koliko netko i dalje želi organizirati natjecanje da diplome budu ili samo papirnate ili eventualno elektronske jer ovako ispada da se troši i vrijeme i novac,a da pojedinci ili svojom krivnjom ili krivnjom nas ostalih nikad ne dođu do svojih priznanja.Pehari ili plakete su veći problem pa bi bilo dobro da se za kategorije natjecatelja izvan 9A niti ne predviđaju jer je tako u većini naših susjednih saveza.Moj klub koji organizira natjecanje "Otok Ivanić" će nakon nekog vremena uzeti preostala priznanja za naša natjecanja koja se budu zatekla u HRS-u i sam ih poslati na adrese natjecatelja do kojih će se moći doći.
73 de 9a9i - Vlado

Offline 9A2B

• Full Member
Odg: Nepodijeljene diplome
« Odgovori #1 : 15. Travanj. 2019, 20:47:45 »
Elektronski oblik nagrade i tocka. Kome treba papir, neka si isprinta. pehare i plakete uopce ne treba dijeliti.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris