Autor Tema: ?lanske diskusije  (Posjeta: 2165 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

s56a

• Gost
?lanske diskusije
« : 04. Veljača. 2008, 12:24:43 »
Ja imam stari USA WW-II promenljivi kondenzator od 120 pF za LOAD, a slican 25 pF TUNE kosta 10 Euro kod S58T.

Mogu ti to doneti 18. 2. u Pazin u zamenu za tartufe! 

Pravila su odlicna, xband jos bolji, software nikakav, no troll :-)
« Zadnja izmjena: 04. Veljača. 2008, 12:26:14 9A2HM »

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
Odg: ?lanske diskusije
« Odgovori #1 : 04. Veljača. 2008, 12:33:31 »
Lakse do tartufa nego dijelova za amp... ::) makar je sezona bila slaba...

Dogovoreno...

73

p.s. vidim da je 2HM editirao Mariov post, nepodoban sadrzaj?  :'(

Offline 9A6R

• Hero Member
« Odgovori #2 : 04. Veljača. 2008, 12:49:12 »
Mijenjam 12 litara odličnog maslinovog ulja za jednu novu GS31B cevku.

9A6R
ŽIVOT JE PREKRATAK ZA QRP !

s56a

• Gost
« Odgovori #3 : 04. Veljača. 2008, 14:10:05 »
Reny, dogovoreno, donosim kada krenem na Brac da licno upoznam Kokija, HRS web legendu!

Paco, nije mi jasno, sta je 9A2HM editirao jer ne vidim nikakve novorijek izmene?

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
« Odgovori #4 : 04. Veljača. 2008, 14:37:14 »

« Zadnja izmjena: Danas u 13:26:14 9A2HM » 

Offline 9A6R

• Hero Member
« Odgovori #5 : 04. Veljača. 2008, 14:53:02 »
Pa ja na Braču imam kuću tj.kako se kaže vikendicu.Ulje je bračko bez primjesa vode i miješanja sa suncokretovim hi.Za pečenu ribu i ostala jela gdje se koristi.Malo sam off topic ali malo nas je tu inače pa može proći.Koki je u Bolu a ja budem u Supetru.

73

9A6R
ŽIVOT JE PREKRATAK ZA QRP !

s56a

• Gost
« Odgovori #6 : 04. Veljača. 2008, 16:57:39 »
Reny, Kokijeve profi cene u Bolu su do bola umirovljenika pa bi ja radije kod tebe gostovao sa placanjem u ruskoj naturi :-)

Offline 9a3bim

• Full Member
« Odgovori #7 : 19. Veljača. 2008, 00:13:57 »
Ja imam stari USA WW-II promenljivi kondenzator od 120 pF za LOAD, a slican 25 pF TUNE kosta 10 Euro kod S58T.

Mogu ti to doneti 18. 2. u Pazin u zamenu za tartufe! 

prošao i 18.2., otišli doma oko pola noći - patrik (5cw) sav sretan za dva kondenzatora, nas strah da ga ne ubije struja... bilo puno ljudi (preko 100), paćo o transverteru za 70mhz - ne radi, ja zasr* vfo za sdr (dobio prijem na 9,4mhz), svi gledali u naš šank i množitelje (boce iznad šanka), pps nešto slab, nema se para, limenke za 13cm wifi rade, kv uglavnom na prvom mjestu ukv slabo... stevo (2cw) pun anegdota, fredi (3nc) šaljivdžija gledali qrz.com ko zna znak od koje YL, mario ljut za samo 2h wpx rtty 35rkp, pučanstvo sretno, - rekla cura 18 god nisam niš kužila samo klimala glavom ali bilo super, gradski oci nedvosmisleno uz nas, klopa na razini, marko (8mm) tradicionalno dere pršut; pioniri tehnike u pazinu - heh a powerpoint šteka, adam (4qv) nije došo, 3r se ispričo, diploma ko u priči qsl kartice otišle u labin, mali ante (3bbw) dere rufz 370 u minuti, arg se trči - kampanja kontra droge .... sve u svemu sretna gomila radio i onih ostalih amatera...

da citiram:
Citat: 9A5ATD
Posto smo bili prisutni,, cestitke i pohvale za sve koji su zasluzni da ovaj radio klub dozivi AKTIVNO 35-i rodjendan. Simpaticana prezentacija uz dodijelu zahvalnica i plaketa te odlican "domjenak" kako bi se reklo, ( iako vjerovatno nikada necu shvatiti pravo znacenje te rijeci ). Bravo Pazinjani. Da je vise ovakvih druzenja i razmjene informacija radioamateriziam sigurno ne bi bio na marginama kao sada.....byeeeeeeeeeeeeee.
valjda se 4fw ne ljuti ovo s rkp.hr malo promocije kad smo već ovdje...
toliko u stilu pisanja kako to ni 3ge ne bi sročio ;) ...

72+1 i 7,3°/oo citta Pisino, rupa za ukv :)
"To invent, you need a good imagination and a pile of junk" - Thomas Alva Edison (1847-1931)

Offline 9A4FW

• Full Member
    • Radio klub "Vinkovci" - 9A1CHI
« Odgovori #8 : 19. Veljača. 2008, 00:25:50 »
Čestitke na 35 godina RK "Pazin" i kvalitetnom okupljanju,

nadam se da će Adam napisati nekoliko riječi i za naslovnicu UKV portala :)
(iako nije bio prisutan)  ;)

CU in Kraljevica

73, 9a4fw

s56a

• Gost
« Odgovori #9 : 19. Veljača. 2008, 10:29:17 »
Ja sam sa 63 obicno medju mladjim radioamaterima na susretima slicnim Pazinjanskom ali sinoc sam bio u manjini sa par osnivaca kluba.  Cak je i Predsednik HRS 9A5K izjavio da ima samo 34 godine!  Odlicna dvosatna prezentacija svih aspekata radioamaterstva sa naglaskom na drustvene.  I podatak da Pazin ima dva puta vise mladih radioamatera na broj stanovnika od drugih hrvatskih gradova.  Zapamtio sam takodjer, da 52% radioamatera zavrasava fakultet!  Prije toga obilazak radionice UKV odasiljaca kod Damira, 9A5TD u Buzetu.  Zanimljive konstrukcije od prije 20-ak godina do najsavremenijih americkih MOSFET QRO.  Drago mi je, da su me mladi Pazinjani dva puta spomenuli u prezentacijama.  Hrleta sam izgrdio, sto nije rekao, da smo 2003 bili EU M/S prvaci u CQ WW 160 m CW sa samo jednim dipolom sa Savudrijskog svetionika.  On se pravdao, da slusaoci ne znaju sta je to 160 m ali bi svakako znali sta je EU prvak a'la Janica Kostelic :-) 

Jutros neprijatno iznenadjenje sa ponovnim QRT na HRS webu.  Ponovo sam dirnuo u hrvatske policajce...

LP MMM S56A, N1YU iz Kopra, S55A

9a8du

• Gost
« Odgovori #10 : 19. Veljača. 2008, 19:37:24 »
Ja sam sa 63 obicno medju mladjim radioamaterima na susretima slicnim Pazinjanskom ali sinoc sam bio u manjini sa par osnivaca kluba.  Cak je i Predsednik HRS 9A5K izjavio da ima samo 34 godine!  Odlicna dvosatna prezentacija svih aspekata radioamaterstva sa naglaskom na drustvene.  I podatak da Pazin ima dva puta vise mladih radioamatera na broj stanovnika od drugih hrvatskih gradova.  Zapamtio sam takodjer, da 52% radioamatera zavrasava fakultet!  Prije toga obilazak radionice UKV odasiljaca kod Damira, 9A5TD u Buzetu.  Zanimljive konstrukcije od prije 20-ak godina do najsavremenijih americkih MOSFET QRO.  Drago mi je, da su me mladi Pazinjani dva puta spomenuli u prezentacijama.  Hrleta sam izgrdio, sto nije rekao, da smo 2003 bili EU M/S prvaci u CQ WW 160 m CW sa samo jednim dipolom sa Savudrijskog svetionika.  On se pravdao, da slusaoci ne znaju sta je to 160 m ali bi svakako znali sta je EU prvak a'la Janica Kostelic :-) 

Jutros neprijatno iznenadjenje sa ponovnim QRT na HRS webu.  Ponovo sam dirnuo u hrvatske policajce...

LP MMM S56A, N1YU iz Kopra, S55A

:'(Pozdrav ,dragi moj profesore ,suze ronim,čaše lomim,oči mi krvare,vrati se vrati dragi profesore.
73 za sve Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)