Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Pitanje...

<< < (4/5) > >>

9A1IW:
Podastri ti nama podatke o svojim antenama i mjestima njihove montaze, pa cemo onda dalje. Svi ste redom opaki znalci, od opreme u upotrebi samo vokac. Ako i to. Ili magicna antena za 160m dugacka 3m. To je ta optimizacija?

Adame, slazem se u potpunosti, no problem ne mozemo rijesiti pompoznim i bahatim negativizmom, vec edukacijom tih mladih snaga. Imao sam priliku sjediti na faksu na predavanjima s tim novim klincima i nisam mogao vjerovati koja im je razina znanja. A jos vise me zacudilo, a i fasciniralo, s kojom voljom profesori pokusavaju ispraviti 12 godina promasenog skolstva. Bit je pomoci, poduciti, obrazovati i za krajnji rezultat - nauciti ih analiticki  razmisljati. Time pomazemo i njima i sebi.
No, ako su cenzorske skare pod bradom, slabo cemo.

9a6c:
A di si mene naša za vokac... svega iman, a baš to nikad... I šta se ja iman tebi i bilo kome opravdavat i dokazivat u vezi antena? Samo san reka da je za vertikalnu UKV antenu dovoljno dobar i jeftin držač držalo od lopate koji je izgurao sve splitske uragane bez štete. I nemoj se sad pravit naivan, znaš ti dobro da ja nisam mislio na 3m dugu antenu za 160 m, nego na razbacivanje materijala u kontekstu neznanja, a mrzi me napisat da mi to pomalo vuče na tebe pa neću. Osim toga, diplomirao sam iz matematike na višekriterijalnom hiperboličnom programiranju koje posve pouzdano dokazuje da držalo lopate u cijelosti zadovoljava postavljene kriterije (konzultirati Lj. Martić, J. Petrić i dr.). Pa sad ti misli što te volja...

9A1IW:
Stagod. Teoreticara pregrst, znalaca nista.
Samo si potvrdio moje slutnje.

I jos jedan OT komentar...on je u slici. Ovako to rade amateri, diletanti idu u Konzum i usputno kupuju metle za antenski stup.  ;D

9a4qv:
Pa dobro, daj malo tehničkog štiha, ipak smo na tehničkom forumu:

9A3GE:
Bar veče....!!!!!!
Jeli ovo rubrika za klopu....
Jake stvari nema šta   ?
Martin

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju