Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Pitanje...

(1/5) > >>

9A3TA:
isprika svima ako sam potpuno omašio fudbal (forum)...

a pitanje je:

kaj nije modulator na hamradio.hr trebao odstupiti kako je najavljeno?

stanje koša tamo nepromijenjeno... čim napišem post... traje od nekoliko minuta do nekoliko sati...

pišem ovdje jer tamo imam kratki rok trajanja... a ekipa uglavnom ista... osim šerifa...

a možda se i ovdje iznenadim...  ;D

p.s. edit:

još jednom prdon...

http://www.hamradio.hr/index.php?option=com_jfusion&view=plugin&Itemid=709&jfile=index.php&topic=8151.msg68506#new

morate biti logirani da možete pročitati... kak smo fuj i zločesti... sva trojica...

9A1IW:
Ne kužim, zašto je taj post obrisan? Ja bih napisao istu stvar, to je skraćeni G5RV i smijeh od antene. 160m sa 20m žice i 2 špule?
Možda "modulator" ima takvu antenu, pa ne voli da ju se pljuje?  8)
Kako je meni "modulator" zabranio pisati, mislio sam kolegi poslati mail, no ovo je bolja opcija, možda i drugi pročitaju našu kritiku.

Čitam dalje, pa svi ste završili u košu? Da nisu "oni dani u mjesecu"?

9a7kxp:

--- Citat: 9A1IW - 01. Prosinac. 2016, 08:13:04 ---

Čitam dalje, pa svi ste završili u košu? Da nisu "oni dani u mjesecu"?

--- Kraj citata ---

Traju ti dani na određene osobe 365 dana.

Dobro došli u klub "košno-deponiranih postova" - kolege ;D

9A3TA:
moj slijedeći post preživio noć...

ali nema odgovora na pitanje...

ostaje li isti šerif?

i odavno postavljeno pitanje... tko će više vratit kažnjeničku bojnu...

9A1IW:
Represija je urodila plodom, pa imamo diskusije u kojima se špulama skraćena G5RV proglašava novom, čudotvornom antenom.
Neka se novi predsjednik zapita šta mu je bitnije, samozaštita od kritike ili smislena diskusija o radioamaterskim temama. To je vječno pitanje: "Ja ili vi". Odgovor znamo i zato mislim da će sve ostati po starom.

Elem, tko su novi nenadžeri, to je isto jedno od kadrovskih pitanja za novu vlast.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju