Autor Tema: ZRF Jarun 2016 podjela nagrada  (Posjeta: 1863 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a6arp

• Full Member
ZRF Jarun 2016 podjela nagrada
« : 20. Svibanj. 2016, 07:02:44 »
Kao i svake godine dodjeljuju se nagrade na Jarunu svim natjecateljima koji su sudjelovali, stoga prilažem zip datoteku sa nagrađenima te im ujedno čestitam.
Lista nije dovršena za par kontesta jer ima nkih nelogičnosti kod obračuna i moramo sačekati ostatak.

Offline 9a2sb

• Hero Member
Odg: ZRF Jarun 2016 podjela nagrada
« Odgovori #1 : 20. Svibanj. 2016, 07:21:05 »
Darko, čestitam na uloženom trudu ...trebalo je to sve posložiti!
Znači da je bilo neke koristi poslati na međunarodni skup (IARU u Beču) ljude koji se bave problematikom,a ne kao prije "zaslužne željne samoproduciranja"...BRAVO!
Gudlak Z/sb 
Ako ne možeš  pomoći-smetaj,važno je sudjelovati!Griješiti je ljudski.Svaliti krivicu na drugoga je strateški!
Kad je muka,ajde Đuka,al kad jebedu Đuku ne zovedu!

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #2 : 20. Svibanj. 2016, 08:44:53 »
Zahvaljujem za uvrstavanje u listu dobitnika plaketa i medalja i naravno cestitam svim rangiranima.
Kako ja ne pridajem neki interes takvim priznanjima a sakupljane istih mi samo stvara probleme, bio bih zahvalan ako se osvojene plakete i medalje ne bi  (meni) urucile.
Ako to vama u Savezu ne stvara problem kod printanja i graviranja ja bih da me preskocite.
Spasiti cete mene a nadam se i koju kunicu Savezu, sto nije primarno, vec trud koji stoji iza toga printanja, graviranja, slaganja itd.

Pozdrav
QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a6arp

• Full Member
« Odgovori #3 : 20. Svibanj. 2016, 11:41:11 »
Adame prihvačam tvoju volju ali ove godine bi mi bilo drago da preuzmež zasluženu nagradu a iduće godine ako se slažeš dobiće je umjesto tebe prvi iza tebe rangirani,, jer ima jedan mali problem a on se oslanja na to da u svakoj kategoriji mora biti najmanje 3 učesnika pa nebi bilo zgodno da ti doslovce odustaješ jer se ta kategorija onda mora poništiti te ostali ne dobiju ništa ako vas je samo troje u toj kategoriji ali ako vas je više nema problema za plasman.

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #4 : 20. Svibanj. 2016, 14:00:22 »
Mislim da se nismo baš razumijeli.
Ja bih ostao u plasmanu, izlistan uredno u rezultatima na robotu ali ne bih preuzeo plaketu ili što god. Time svi oni u plasmanu iza mene ne bi bili oštećeni, oni bi normalno primili svoje plakete, pehare, medalju sukladno plasmanu.

Da ne kompliciram, neka onda ostane tako ako vam je lakše. Nekad kad su se dijelili pehari, mogli smo kao što je Ulip predložio, skinuti pločicu i pehar pokloniti za neke druge svrhe u škole i sl. Sa plaketama je to neizvedivo.

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a5cw

• Hero Member
  • ?a bališ?
« Odgovori #5 : 20. Svibanj. 2016, 22:41:41 »
Šta bi sa Iaru r1 50 MHz?

73 Pa3k

Offline 9a6arp

• Full Member
« Odgovori #6 : 21. Svibanj. 2016, 07:00:26 »
Kao što sam napisao u prijašnjem postu na početku, došlo je do nekih nelogočnisti prilikom obračuna plasmana tako da neka takmičenja nisu sada u podjeli. Naknadno će se nagrade poslati na vaše kučne adrese. Neće nitko biti zakinut, molim vas da uvažite tehničku pogrešku.

Offline 9a2vx

• Full Member
« Odgovori #7 : 21. Svibanj. 2016, 11:28:16 »
Što se na kraju dijeli?, da li prema dokumentima koje je Darko objavio, ili nešto drugo?
Da dolazimo ili ne dolazimo po nagrade?

Offline 9a6arp

• Full Member
« Odgovori #8 : 21. Svibanj. 2016, 12:31:25 »
Djeli se sigurno 100% ono što sam objavio u zip datoteci, ako se riješi ostatak dobro došao ako ne šaljemo na kučnu adresu.

Offline 9a6arp

• Full Member
« Odgovori #9 : 05. Lipanj. 2016, 09:40:04 »
Nakon dužeg razmišljanja, obavještavam sve koji su nagrađeni da mogu preuzeti svoje nagrade od ranog jutra na štandu HRS-a, znaći prije službene podjele koja je oko 15 sati.