Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Oberlager (AR-201)

(1/3) > >>

9a2x:
lp OM's

u nedoumici sam u vezi jednog komada opreme koji zelim montirati - radi se o oberlageru AR-201
(http://stecker-shop.net/AR-201)

Lager je potpuno nov, tek otpakiran. Ležaj ima 18 kuglica i čini mi se da nedostaje bar još jedna. Ležaj je 'locker', pleše i vidljivo je da bi mogao dodati bar još jednu kuglicu. Pitam se jesam li kupio lager sa felerom ili je to s razlogom tako?
Ako netko ima takav ležaj, molio bih ga za komentar, pa čak da proba prebrojati kuglice.

73, Krešo 9A2X

9A5HZ:
Pozdrav Krešo!
Ja ugradio 2 kom takve vrste s kućištima i nemaju nikakvog "lokera" dapače dosta su čvrsti ali podesivi. Ovo je neki "škart" kojeg si kupio. Reklamiraj ako možeš. Evo moje mišljenje, možda ti je pomoglo.
73 de Zlatko   

9a2x:

Što si mislio kad si napisao da je 'podesiv', molim te pojašnjenje.

9A5HZ:
To znači ako se cijev od antene malo nagne na jednu stranu da se može i ležaj također prilagoditi, ali ne smije imati "fufta" da se klima hi...Ako treba još kakvo pojašnjenje može i na e-mail:9a5hz.zlatko@gmail.com
73

9a4vm:
Pozdrav Krešo.
To što ti se čini da bi stala još koja kuglica je upravo radi toga da se prilagodi ako baš nije sve sto posto centrirano.On će u svakom slućaju izvršiti svoju funkciju za antene za kakve je i namijenjen jer se koristi s rotatorima za manje antene.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju