Autor Tema: [IARU R1 Member Societies] YODX CONTEST  (Posjeta: 617 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a6arp

• Full Member
[IARU R1 Member Societies] YODX CONTEST
« : 28. Kolovoz. 2015, 08:44:03 »

Dear contesters,

We would like to invite you to the YODX HF Contest 2015, the contest  will take place this Saturday,
 August 29th, from 1200 UTC to Sunday, August 30th at 1200 UTC.
 We have  interesting trophies for the international competitors.
 Please check the rules and 2014 results at:
www.yodx.ro

on befalf of YODX HF Contest management team,
 Ovidiu-YO2DFA

Federația Romana de Radioamatorism                                                                                                                          ( Romanian Federation of Amateur Radio )

Str.Nicolae Filipescu,Nr.53-55

Bucuresti - Romania -EUROPA

Tel./Fax:+40213155575

www.hamradio.ro

E-mai:frr@hamradio.ro

Offline 9a6arp

• Full Member
Odg: [IARU R1 Member Societies] YODX CONTEST
« Odgovori #1 : 28. Kolovoz. 2015, 13:47:03 »
Isti problem i kod mene samo još k tome sam ljen. Namjerno ne prevodim jer me jedan naš amater popljuvo te se izgubio smisao prijevoda. Eto tako dajem kopi paste a meni lakše jer sam nepismen-

Offline 9a6ww

• Sr. Member
  • 9A1CAL member
Odg: [IARU R1 Member Societies] YODX CONTEST
« Odgovori #2 : 28. Kolovoz. 2015, 13:52:14 »
Darko,

da nisi fulao sajt ?  Ovo bi možda mogli biti interesatno za hamradio.hr.

Ja razumijem da je tebi "domicjelni" language English, ali na istoj stranici ima link (http://www.yodx.ro/rules/bhs) u kojem piše "Od 80 m do 10 m, izuzev WARC opsezi" pa zašto nisi napravio copy / paste te HR stranice pa da sve bude jasno (i Zlatku i meni kojima trebaju naočale)?

No nema veze, za tebe koji suvereno vladaš baskijskim, ne bi smjelo biti problema s najobičnijim rumunjskim (na stranici koju kopiraš): "Benzi i moduri de lucru: 80 - 10m, exceptând benzile WARC".

Eto, tako ti je to kad svoju revnost u obavljanju funkcije pokušavaš nekima dokazati s količinom copy / paste a da niti sam prethodno ne pročitaš i razumiješ što si kopirao.

73's Zvonko
P.S.: preporuka (ovo je na nekim forumumima i obaveza): kad radiš copy / paste sa nekog site, bilo bi lijepo da navedeš izvorni URL. Ako već nije obaveza foruma, onda je stvar konvencija i pristojnosti.
***  S OBZIROM DA SE VIŠE NE NAMJERAVAM  JAVLJATI NA HRVHF FORUMU, molim eventualna zaostala pitanja na e-mail adresu koja se može pročitati na: http://www.hrvhf.net/index.php/smfforum/index.php?topic=2646.msg25122#msg25122