Autor Tema: 9A Acitivity 2015.  (Posjeta: 2681 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
9A Acitivity 2015.
« : 17. Siječanj. 2015, 07:03:01 »
Momci i djevojke, hoćemo li? Ja sam pratio vremensku prognozu ovih dana, i kažu, bit će onako, bez snijega :). Danas sunčano, sutra kišovito :-\. Pravi idealni uslovi za januar mjesec, u Bosni ;D. Odoh ja da popijem kafu, onda pakiram opremu, a onda na lokaciju JN94FQ. Možda večeras bude nekih DX-ova  8).
Do slušanja sutra u "gužvi"  ;).
73, Nedim E74G 

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
Odg: 9A Acitivity 2015.
« Odgovori #1 : 17. Siječanj. 2015, 11:54:15 »
Nema druge, lagano cemo krenuti, pa kako ispadne. Hvala za info, da se znamo okrenuti prema tebi :-)
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718

http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris

Offline 9A7KFF

• Newbie
  • *
« Odgovori #2 : 17. Siječanj. 2015, 22:49:21 »
Ako nebude puhalo i padalo čujemo se,normalno ako nebude snježilo na lokaciji.

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #3 : 19. Siječanj. 2015, 18:40:27 »
Jesam vam lijepo prognozirao vrijeme za 1. period :D. Bilo ja baš onako kako sam predvidio. Subota suha, a nedelja, kiša. Boga mi je bilo i hladno. Kada sam pakovao stvari, ruke su mi se smrzle dok sam odvrtao šrafove. A u subotu, ništa od DX-ova :-\. Samo sam uradio Gerharda DK1FG koji mi reče da idem
kod njega 59+20. Kad sam mu objasnio sa kojom snagom radim, onda je sve bilo jasno 8). A i mnogi
moji prijatelji sa banda su se iznenadili, kad sam im rekao da radim u QRO kategoriji ::). Propagacije su do pred kraj kontesta bile dosta "čudne". Sa velikim QSB-ovima. No, dobro je prošlo, za prvi period.
Hvala svima koji su mi se javili i do slušanja u drugom periodu :D.

p.s. Naravno, ako ne bude snijega.

Nedim, E74G

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #4 : 07. Veljača. 2015, 10:40:36 »
Citat:
p.s. Naravno, ako ne bude snijega. Nedim, E74G
Citat:

Dečki, što ćemo sad :-\? Kod nas snijeg napado, ima ga i 2 m na mojim lokacijama ???. A kako je kod Vas? 9A Activity II period, za sedam dana, a on pada li pada :(. Ma rekoh ja da se februara moramo
čuvat, i da ja u ovih 7 godina imam jako loše iskustvo sa vremenskim neprilikama ;). Sad nebi mogao
doć ni do Vuzletove farme. A odatle, em si zatvoren prema istoku, em prema sjeveru, em prama sjevero zapadu and e.t.c. :o Ma živa patnja. Da sam barem u ravnici, pa de eto 8).
Ostaje nam još ovih sedam dana da vidimo hoće li se što istopit :-\. A ako ne, onda u pečenjaru, pa ćemo se pogostiti, i popit koju ljutu, onako da se ne smrznemo ;).

Pozdrav takmičarima i takmičarkama, pa se čujemo na ovoj stranici za 7 dana :D!

73, E74G Nedim 

« Zadnja izmjena: 07. Veljača. 2015, 11:11:43 E74G »

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #5 : 07. Veljača. 2015, 11:17:01 »

Dečki, što ćemo sad :-\? Kod nas snijeg napado, ima ga i 2 m na mojim lokacijama ???. A kako je kod Vas? 9A Activity II period, za sedam dana, a on pada li pada :(. Ma rekoh ja da se februara moramo
čuvat, i da ja u ovih 7 godina imam jako loše iskustvo sa vremenskim neprilikama ;). Sad nebi mogao
doć ni do Vuzletove farme. A odatle, em si zatvoren prema istoku, em prema sjeveru, em prama sjevero zapadu and e.t.c. :o Ma živa patnja. Da sam barem u ravnici, pa de eto 8).
Ostaje nam još ovih sedam dana da vidimo hoće li se što istopit :-\. A ako ne, onda u pečenjaru, pa ćemo se pogostiti, i popit koju ljutu, onako da se ne smrznemo ;).

Pozdrav takmičarima i takmičarkama, pa se čujemo na ovoj stranici za 7 dana :D!

73, E74G Nedim

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #6 : 14. Veljača. 2015, 07:26:29 »
Pozdrav svima!

Ja evo odoh, nadam se na lokaciju JN94FQ. Ima snijega, ali ja se nadam a ću se probiti  :-\. Pozdrav dečki svima i čujemo se sutra  ;).

73, E74G, Nedim

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #7 : 15. Veljača. 2015, 18:40:37 »
Dečki, evo mene. Vratio sam se bez problema, živ zdrav i spreman za posao sutra :P. Falilo mi onih
50-tak metara nadmorske visine, ali nije išlo nikako :-\. Gore je napadao snijeg 50 i više cm pa se
gore moglo popeti samo u snovima :-\. Ali, dobro je prošlo. Propagacije uglavnom loše tokom čitavog contesta, pa se ulovilo što se moglo.
A i Martina nema, pa nema. kad ono čujem večeras, da su danas u Rijeci maškare, pa je vjerovatno izabrao ovu drugu poziciju. Tako je meštre samo naprijed ;).

Pozdrav svima i do slušanja u sledećem peridu!

73, E74G, Nedim

Offline 9a3xm

• Newbie
  • *
« Odgovori #8 : 16. Travanj. 2016, 14:12:30 »
Pozdrav svima!
Ovaj period će 9A7S biti aktivan iz JN74NB otok Iž...EU170 i CI031....testirat će se nove antene i dio opreme na 144 MHz pa vas molim da se ponekad okrenete put doli..73 de 9a3xm