Autor Tema: Natjecateljska sezona 2014  (Posjeta: 1774 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
Natjecateljska sezona 2014
« : 16. Prosinac. 2014, 22:46:57 »
Molim da me izostavite iz dodjele nagrada, odricem se diploma, plaketa, pehara ili svega vezanoga uz natjecateljsku sezonu 2014.

Zahvaljujem,
QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a7pjt

• Hero Member
  • Get out of the Radio Shack and Live Life
    • 9A7PJT
Odg: Natjecateljska sezona 2014
« Odgovori #1 : 17. Prosinac. 2014, 11:24:35 »
 Sta nema vise mista doma  po zidovima  ::) , . . . ili  ?

73 PJT
= Kad se male ruke sloze sve se moze =

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #2 : 17. Prosinac. 2014, 11:51:58 »
Potjerao sam ženu u pečalbu, ili kako se to danas kaže, autsorcao sam je  ;D jer mi je napunila glavu kako je u DL, VE bolje. Pa kad ti je bolje, onda idi, zaradi i šalji pare, a ja ću se baviti hobijem.

Negativni efekt je uslijedio, nema tko brisati prašinu sa pehara, pa sam primjenio medicinske metode, bolje spriječiti nego liječiti.

U razmatranju sam uvoza radne snage sa istoka, dakle opet autsorcing, naime kako Rublja vrtoglavo pada, mogao bih uposliti radnu snagu sa Istoka da mi briše prašinu. Upravo stoga sam navedenu mjeru ograničio na godinu 2014. dok se situacija ne popravi  ;D ;D

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
« Odgovori #3 : 18. Prosinac. 2014, 16:02:34 »
gledam, pa 9A1JSB, nije objavio niti neslužbene rezultate? Jeli to kriza ili nemar, organizatora? Bilo bi šteta bi bilo još jedno lokalno natjecanje prestane  :-[

73' Miro

Offline 9a6sjz

• Full Member
« Odgovori #4 : 19. Prosinac. 2014, 21:12:10 »
Ali su zato kolege iz Lipika poslali preko HRS-a diplome na kućne adrese. Fala.......
 73 Zlatko 9A6SJZ

Offline 9a2sb

• Hero Member
« Odgovori #5 : 15. Siječanj. 2015, 09:23:50 »
Uz dužno poštovanje prema svima, koji rade veze  iz ljubavi prema ovom hobiju,pridružujem se Adamu 9A4QV i molim "stručne obnašatelje dužnosti" za 9A UKV natjecanja (namjerno ne koristim naziv UKV menađerija,jer za to treba imati znanja i takta),da ukoliko u rezultatima UKV natjecanja, koje organizira HRS, pronađu moj znak među nagrađenima :molim izostavite moj znak !!!!!!.

HVALA,

Zlatko-9a2sb
Ako ne možeš  pomoći-smetaj,važno je sudjelovati!Griješiti je ljudski.Svaliti krivicu na drugoga je strateški!
Kad je muka,ajde Đuka,al kad jebedu Đuku ne zovedu!

Offline YT7WE

• Newbie
  • *
« Odgovori #6 : 23. Veljača. 2015, 11:24:21 »
Pozdrav,

ovim putem sam hteo da se zahvalim organizatorima takmicenja "Brod" na poslatoj diplomi za 2014. godinu.

73,
Alex YT7WE