UKV natjecanja > IARU I. Region UHF/SHF contest

IARU UHF/SHF 2014.

<< < (9/9)

9A1IW:
Zlatko, moram te ispraviti, ja sam uredno reagirao za pogrešnu medalju i poslat ću ju natrag u HRS. navodno pripada Samoborcima - 9A1W. Iako bih ju najrađe bacio u smeće, njima za kaznu, nakon silnih smetnji u zadnjem kontestu.  ;)

Godinama čekam da se pravim takmičarima pokvari oprema ili da odustanu i kad se to napokon desi, poklope me smetnje  ;) Naravno da se šalim. Osim po pitanju smetnji.  :)

9a2sb:
Da Boris,ipak se radi o "njihovoj greški",mislim na one u štampariji....
Darko Grubiću,9A6ARP-to sa 9A Microvawe je OK,pa pogledaj slike gore poslao si mi plaketu za to prvo mjesto.Onda se nemoj vaditi da je na onoj lijevo-prvo opisanoj plaketi krivo odštampano.
Ja se žalim na onu plaketu na kojoj piše IARU UHF/SHF to nije moje i nije kriva naljepnica ....

Dostaza sada, otvorio se 70MHZ ajmo malo neka čuju da ima živih Rvata.....
pozz Z/sb

S59GS:

--- Citat: S53K - 11. Svibanj. 2015, 08:31:08 ---zz,

a dje se mogu preuzet plakete za 9A microwave contest 2014?

tnx info...

--- Kraj citata ---

Simon, plakete , ter diplome ( S50G ni iz 9A  ) dobijo postaje , ki so delale iz področja 9A.     ( poglej si zadnjo kolono - D )

9A2HM:

--- Citat: S53K - 11. Svibanj. 2015, 08:31:08 ---zz,

a dje se mogu preuzet plakete za 9A microwave contest 2014?

tnx info...

--- Kraj citata ---
Simon
samo 9A stanice idu u plasman
izvod iz propozicija
ORGANIZATOR NATJECANJA je Hrvatski radioamaterski savez (HRS). Pravo sudjelovanja imaju sve licencirane postaje iz I. regiona IARU-a, uz pridržavanje ograničenja koje propisuje licencija pojedinoga sudionika. U plasman će biti uvrštene isključivo postaje iz Hrvatske.
LP
Krešo

S53K:
jbga.. ja sam barem log slao uredno, posto SBjac nije :) 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju