Autor Tema: PEHARI  (Posjeta: 1275 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
PEHARI
« : 26. Rujan. 2014, 13:38:14 »
Ako se netko želi riješiti pehara i peharčića, preporučam se... trebam za jednu 10km utrku... 30.XI. ove godine.. prijevoz i pobiranje ja organiziram, tako da donator nema troška, a garantiram i diskreciju.
 :)

73 de 9a6ndd

Offline 9a6ww

• Sr. Member
  • 9A1CAL member
Odg: PEHARI
« Odgovori #1 : 26. Rujan. 2014, 16:48:00 »
Drago,

Vidim da su neki  tvoj post shvatili SMRTNO OZBILJNO (i još dodali smajlića na kraju).
***  S OBZIROM DA SE VIŠE NE NAMJERAVAM  JAVLJATI NA HRVHF FORUMU, molim eventualna zaostala pitanja na e-mail adresu koja se može pročitati na: http://www.hrvhf.net/index.php/smfforum/index.php?topic=2646.msg25122#msg25122

Offline 9A2PT

• Newbie
  • *
« Odgovori #2 : 26. Rujan. 2014, 17:37:24 »
Što se ovdje može svašta pročitati ,a i napisati.
Ja imam neke pehare iz dalekih 80-tih .
Ne znam kako se zove ta utrka ,ako je ALPE-ADRIA možda bi
 se moji mogli uklopiti????????
Kako sam pročitao na HRS -ovin stranicama ima ih gore sa BOĆALIŠTA pa to podjelite maratoncima!!!!!
73 Vlado 9a2pt

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
« Odgovori #3 : 29. Rujan. 2014, 13:38:04 »
Drago,

Vidim da su neki  tvoj post shvatili SMRTNO OZBILJNO (i još dodali smajlića na kraju).

...nisam pratio postove, jer nisam baš stigao zbog obaveza ovoga vikenda biti online...  8)  ...ja sam pitao jer koliko sam vidio, nekima to smeta doma... ne znam šta se tko smrtno uozbilji :Do 

73

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #4 : 29. Rujan. 2014, 14:05:50 »
Drago,

ja sam svoje donirao, klincima, kako mi je i Zeljko 2EY dobru smjernicu dao, tako da ako i koji zaluta kod mene, odljepi se plocica i pehar je kao iz trgovine te se pokloni klincima u skolu.

Nemam vise nista na lageru  ;D, sorry..

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a6c

• Hero Member
« Odgovori #5 : 29. Rujan. 2014, 17:40:00 »
Ja neki dan dobio 4 komada za lanjskeUKV dosege.. e pa baš su mi cakani, ne dam nikome :P

Ionako mi se susjedi vrte oko imanja i sve škicaju antene, sad kad još poredan i peharje, iam da naplaćujem karte za razgledanje ;D