Autor Tema: Imamo novog UKV managera!  (Posjeta: 2303 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a6c

• Hero Member
Imamo novog UKV managera!
« : 29. Studeni. 2013, 12:46:33 »
http://hamradio.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=2472:novi-predsjednik-povjerenstva-za-ukv&catid=11&Itemid=103

Friške vijesti s bratskog foruma ;D

Poželimo Darku puno posla i problema koje će rješavati na naše zadovoljstvo. I hvala mu što se javio.

GL GG

Offline 9a7pjt

• Hero Member
  • Get out of the Radio Shack and Live Life
    • 9A7PJT
Odg: Imamo novog UKV managera!
« Odgovori #1 : 29. Studeni. 2013, 13:59:30 »
 Pa neka mu  je sretno  ;D !

Samo se nadan da nece biti mutav kao ovaj prosli(kako mu ono bijase ime  :P)  i  da ce komunicirat sa obicnim UKV  pukom ovdje  , napisat koju crticu , najavu . . .

73 PJT
= Kad se male ruke sloze sve se moze =

Offline 9a6ww

• Sr. Member
  • 9A1CAL member
« Odgovori #2 : 29. Studeni. 2013, 14:20:13 »
Moram reagirati iako me baš toliko ne brine tko je HRS VHF manager.

Citat:
Samo se nadan da nece biti mutav kao ovaj prosli

Nije komentar primjeren za forum. Svaki posao u savezu traži ozbiljan angažman, i sve ih se manje ljudi voljno prihvatiti.  Bez namere da vrednujem rezultate sada već prošlog UKV managera (a i predprošlog, itd), mislim da je kritika poželjna ali ne i etiketiranje. Uostalom, natječaj je bio otvoren i zna se tko se i kako mogao kandidirati i birati na ovom i prethodnim natječajima.

73
P.S. Znam da u Dalmaciji mutav uglavnom znači gluh, ali u većini hrvatske to ima drugo značenje, a autor posta to dobro zna.
***  S OBZIROM DA SE VIŠE NE NAMJERAVAM  JAVLJATI NA HRVHF FORUMU, molim eventualna zaostala pitanja na e-mail adresu koja se može pročitati na: http://www.hrvhf.net/index.php/smfforum/index.php?topic=2646.msg25122#msg25122

Offline 9a6arp

• Full Member
Imamo novog UKV managera!
« Odgovori #3 : 29. Studeni. 2013, 14:37:25 »
Zhavaljujem se na ljepim željama, uvijek sam aktivan i informatički pismen stoga jedino neću odgovarati na provokacije i neprimjerena pitanja te sam spreman na svaku sugestiju i kritiku bila ona negativna ili pozitivna. Nadam se dobrom suradnjom sa svima.

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #4 : 29. Studeni. 2013, 14:47:48 »
Zahvaljem se Darku sto se javio i preuzeo na sebe obvezu sto je danas jako rijetko te pohvalno, pogotovo kod volonterskih pozicija.
Nadam se da ima viziju kako zadrzati trenutni nivo koji imamo na VHF portalu i na VHF podrucjima opcenito. Ako postoji ideje i mjesta napretku i poboljsanju situacije uz tanka sredstva koju su na raspolaganju tim bolje.
Novi ljudi uvijek donesu i neke nove ideje pa se nadam da ce tako biti i sada, sve u svrhu boljitka hobija kojim se bavimo.

Zahvaljujem se i prijasnjem menadzeru te zelim uspjesan rad u HF sekciji.

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a7pjt

• Hero Member
    • 9A7PJT
« Odgovori #5 : 29. Studeni. 2013, 15:26:44 »

Citat:
Samo se nadan da nece biti mutav kao ovaj prosli

Nije komentar primjeren za forum. Svaki posao u savezu traži ozbiljan angažman, i sve ih se manje ljudi voljno prihvatiti.  Bez namere da vrednujem rezultate sada već prošlog UKV managera (a i predprošlog, itd), mislim da je kritika poželjna ali ne i etiketiranje. Uostalom, natječaj je bio otvoren i zna se tko se i kako mogao kandidirati i birati na ovom i prethodnim natječajima.

73
P.S. Znam da u Dalmaciji mutav uglavnom znači gluh, ali u većini hrvatske to ima drugo značenje, a autor posta to dobro zna.

Ma daj , sad  i ti  pises  samo  da pises , . . .koje vrijedanje sada ?

Ako  UKV   menager koji  ima 6 ( sest !? ) postova na UKV portalu , a tema,dogadanja pa  i problema  je puno  ,   zasluzuje neku  prolaznu ocjenu  za svoj minuli  rad onda  . . .

73 PJT

P.S.

tvoje poznavanje dalmatinskog dijalekta je jako,jako lose

Offline 9a6ww

• Sr. Member
  • 9A1CAL member
« Odgovori #6 : 29. Studeni. 2013, 15:57:05 »
Ne tiče me se koliko postova ima VHF manager na forumu. Da sam nekog  vidio, možda bih i odgovorio ako bi smatrao da je to potrebno. A i da nije bilo posta sam bi otvorio temu ukoliko bi mislio da nešto ne vallja.

Da parafraziram neku drugu sličnu poznatu izjavu, ono što ne postoji na HRVHF ne postoji niti na VHF - očigledno neki tako razmišljaju.  Možda bi trebalo pogledati što je urađeno, a o forumu otom-potom. Lijepo je dok tu da možemo laprdat o svemu i svačemu, ali sigurno nije ogledalo nečijeg rada.

A što se mutavosti tiće, ajd ti lijepo ušetaj u zagorsku krčmu u sitne sate i kaži nekom da je mutav, pa ćeš prilično zorno dobit direkt(an) prijevod.

A sad moram citirat sam sebe:
Citat:

I to to je istina. Nikad do sada od 1969 pa do sada UKV manager nije utjecao na ono što ja na UKV radim.Radio sam što sam htio. No cijenim tuđi rad i obaveze kojih se netko (uspješno ili bezuspješno) volunterski  prihvatio. Ali imam nezgodnu naviku da napišem što me smeta bez obzira na reakciju. I nema problema što ti misliš drugačije (nadam se da nema problema niti s tvoje strane).

73
« Zadnja izmjena: 29. Studeni. 2013, 16:07:19 9a6ww »
***  S OBZIROM DA SE VIŠE NE NAMJERAVAM  JAVLJATI NA HRVHF FORUMU, molim eventualna zaostala pitanja na e-mail adresu koja se može pročitati na: http://www.hrvhf.net/index.php/smfforum/index.php?topic=2646.msg25122#msg25122

Offline 9a6arp

• Full Member
« Odgovori #7 : 29. Studeni. 2013, 16:17:03 »
Zar je to između Vas dvojice Hamspirit,, ajde malo ohladite i pređite na privatno dopisivanje, nije primjereno javno čitati takve postove za ubuduće. Kvarite mi veselje  i širite negativne vibracije.

Offline 9a7pjt

• Hero Member
    • 9A7PJT
« Odgovori #8 : 29. Studeni. 2013, 16:20:34 »
 A normalno da nije lipo citat postove  o krcmama na VHF portalu  ::) ?

Slazem se s tobom 100%.

73 PJT

Offline 9a6ww

• Sr. Member
  • 9A1CAL member
« Odgovori #9 : 29. Studeni. 2013, 16:32:20 »
Darko,

Naravno da ti četitam na izboru  ali ne zavidim ti, svaka čast na hrabrosti onome tko se u HRS odluči priihvatiti neke funkcije (nadam se da ti to ne kvari veselje).

Ali sve što sam napisao nije privatna prepiska s 9a6pjt (nema razloga),  već načelna,  pa tkome ne sviđa, neka zanemari, a tko voli neka čita. I mislim da ne  povrijeđuje ham spirit, ali prošli manager ne zaslužuje da ga netko naziva mutavim.

Naravno, ne mogu poreći ono što sam napisao - do sada ličnost VHF manager-a nije imala nikakav značajniji utjecaj na moj UKV rad (niti pozitivan, niti negativan), ali volio bih da se to promjeni u pozitivnom smislu u budućnosti.

Iskreni good luck!

« Zadnja izmjena: 29. Studeni. 2013, 16:45:34 9a6ww »

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
« Odgovori #10 : 30. Studeni. 2013, 09:54:23 »
Nije komentar primjeren za forum.

Naravno da nije. No, cenzorska sablja udara po dežurnim krivcima, privilegirani redovito ostaju netaknuti.

Ako  UKV   menager koji  ima 6 ( sest !? ) postova na UKV portalu , a tema,dogadanja pa  i problema  je puno  ,   zasluzuje neku  prolaznu ocjenu  za svoj minuli  rad onda  . . .

Problemi se ne rješavaju piskaranjem po forumima.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718

http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris

Offline 9a6c

• Hero Member
« Odgovori #11 : 30. Studeni. 2013, 12:17:07 »
Boris. ts ts ts... ajmo malo mira...

Kriterij za ocjenu managera svakako nije broj spotova na nekon forumu, onda bi neki naši skribomani bili pogodni i za tajnika UN ;D

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
« Odgovori #12 : 30. Studeni. 2013, 19:38:05 »
Čestitke novom manageru! Treba imati volje za preuzeti neku funkciju u ova vremena....
I pustite čovjeka da se upozna s "neprilikama" i krene raditi... i vladi se da 100 dana mira...

73 de 9a6ndd

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
« Odgovori #13 : 30. Studeni. 2013, 19:55:34 »
Boris. ts ts ts... ajmo malo mira...

Kao što rekoh, meni opomena, dok se za vređanje dobije medalja šutnjom.

Elem, koji god manager bio, ništa se riješiti neće. Para nema, a volje za volontiranje još manje. Oprema je stara i loša, postojeća nije u upotrebi, repetitori zuje i šume (ako uopće rade), digipiteri su i tako u privatnim rukama, D-star još nismo povezali na Net, na višim bandovima vlada zaglušujuća tišina... Jedino što donekle funkcionira su kontesti, iako je i tamo situacija loša jer je sve manje sredstava i volje za organizaciju lokalnih natjecanja. Financijska kriza vlada, a kriza saveza ju potpomaže. Teško je u takvim uvjetima išta napraviti, pogotovo kad krenu "kritičari" i sabotiranje svake ideje i inicijative.

Čestitke manageru na izboru, ja mu ne bih bio u koži...

Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718

http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris

Offline 9a7kxp

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #14 : 01. Prosinac. 2013, 19:31:58 »
Čestitke novom menageru!

Darko!

Prijatelju,kolega.

Drago mi je što si se javio za ovu funkciju.

Da napraviš samo jednu stvar na našoj UKV problematici(Boris je to već lijepo napisao) napraviti ćeš puno.

73 Hristo 9a7kxp