Autor Tema: hrs.bloger.hr  (Posjeta: 1642 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A4DB

• Gost
hrs.bloger.hr
« : 03. Studeni. 2007, 17:43:30 »
Kako je u HRS-u zavladao mrak, sve moje komentare
do Izborne skupstine mozete procitati na:

www.hrs.bloger.hr

73 de 9a4db

jos malo....

Offline 9a3qn

• Newbie
  • *
Odg: hrs.bloger.hr
« Odgovori #1 : 05. Studeni. 2007, 11:14:50 »
Da, u HRS-u su baš super, svaki članak koji nije "na partijskoj liniji" kažnjava se zabranom pristupa forumima (čak i onda kad isti ne sadrži ama baš nikakvo vrijeđanje ili vulgaran rječnik). Naravno, nemaš se kome žaliti jer "kadija te tuži, kadija ti sudi". Malčice je to previše od jedne organizacije koja se busa promicanjem tehničke kulture i prijateljstva među radioamaterima.

73
Kristijan
9A3Qn

Offline 9a6jrz

• Jr. Member
  • **
    • 9a6jrz - osobna prezentacija
« Odgovori #2 : 05. Studeni. 2007, 18:59:05 »
Pozdrav Kristijane!

Da li imaš možda popis onih koji su kažnjeni i koliko puta. Pa ni Đani se nije pohvalio koliko je puta bio u kazni?
Ako je tko kažnjen onda je to zbog vrijeđanja i pisanja gluposti (neistina i ostalo).
I ja sam pisao gluposti, ali sam se ispričao (nadam se svima koje sam povrijedio)

9A4DB

• Gost
« Odgovori #3 : 05. Studeni. 2007, 20:21:24 »
Vidis JRZ opet mjesas ovce i novce....

9A4DB nikad nije bio ni u kakvoj kazni!

na www.hamradio.hr je bilo puno previse zloupotrebe ovlasti,
u ovom sastavu IO je bilo svasta od krivotvorenja do zloupotreba,
pa tako ni 5BEE nije legalno postavljena.

Za razliku od nje Pero je legalno izabran ali nakon sto izvjesce za 2006.
nije usvojeno nije podnio ostavku a bio je duzan po Statutu.
Vidis ovdje prestaje svaka dalnja rasprava....

Koliki su bili razmjeri nezakonitosti, nelegalnosti i sl. pokazati ce nezavisna
revizija koju ce sigurno svatko tko dodje na mjesto Predsjednika
pokrenuti te javno objaviti.

Offline 9a3qn

• Newbie
  • *
« Odgovori #4 : 06. Studeni. 2007, 21:48:52 »
Da li imaš možda popis onih koji su kažnjeni i koliko puta. Pa ni Đani se nije pohvalio koliko je puta bio u kazni?
Ako je tko kažnjen onda je to zbog vrijeđanja i pisanja gluposti (neistina i ostalo).
I ja sam pisao gluposti, ali sam se ispričao (nadam se svima koje sam povrijedio)

Ne znam točno, jer ekipa koja je "udaljena" sa foruma se na istome, naravno, ne može javljati. A što se mene osobno tiče, ja sam "svoju" zabranu dobio zbog ovog: http://www.hamradio.hr/index.php?option=com_smf&Itemid=683&topic=3362.msg17951#msg17951

Je li moj prilog "vrijeđao" nekog ili je bio "glupost" procijeni sam, činjenica je samo da su se neki pojedinci jako osilili.

Kurioziteta radi, preporučam pogledati i odgovor dotične. U rečenici "ljepa naša rvacki jezik" samo joj je prva riječ bila malčice čudna. Neki ljudi ne bi shvatili sarkazam ni da ga sretnu na ulici.

73
Kristijan
9A3QN