UKV natjecanja > Croatian 50/70 MHz contest

Croatian 50/70 MHz contest 2013

<< < (2/5) > >>

9a7pjt:
 Sve je to lipo sto  Vas  dvojica ,trojica zborite ali   je  skroz bez veze   :-\  raspravljati ( i predalgati)    7 dana prije Cont.   kako  bi neke druge opcije , datumi , itd. bili puno bolji .

Imalo  se vrimena od proslog  9A 50/70 , . . barem 6-7 miseci za  prominit datum , predlozit . . .
Mozda  dogodine   ;) ? !

Cujemo se ako  vrime  bude O.K.  8) !

73 PJT

S53K:
zz,

kad cemo se takmicit ponovo ? :-) datum? 

tnx info!

73 Simon

9a2zh:
Hej Simon

6 - 7. srpanj.2013   1400-1400 Hrvatski ljetni UKV kup 144 i viši

6 - 7. srpanj. 2013  1400-1400 Croatian 50/70 MHz contest 50 i 70 MHz

6 - 7.srpanj.  2013  1400-1400 Zagreb FM Contest - 2. period144 MHz

Cujemo se na 4m a i 6m
   GL Franjo 2zh

9a2vx:
Odgovor 9A7PJT: Ne pratiš prošlogodišnju nastavu HI!
Ako pogledaš moje postove od prošle godine, vidjet ćeš istu temu, iste prijedloge itd. Čak sam htio potaknuti ideju o 9AVHF contest teamu zbog CQ WW VHF, gdje bismo kao tim, vjerovatno ostvarili dobre rezultate. Slao sam i privatne mailove, ali nije bilo odgovora...
Ali mnoge dobre stvari na forumu se samo kažu. Nema odjeka ili bar niti pokušaja razmišljanja o tome.
9A6C:
S5 tjera svoje konteste i na 50, pa zašto nismo mi mogli uvesti 50 / 70 u 9A Activity? Ako su i zimski periodi, ima lokalaca pa će se nešto napraviti na masovnosti! Mnogi imaju novije uređaje koji imaju pokriven 50 MHz band, a razmišljalo bi se i o gradnji transvertera za 70. Ovako za jedan kontest godišnje i to još kada nema drugih kontesta da mnogi iz EU ne sudjeluju, zaista je promašaj!

Dopuna 9A2ZH 6.- 7. srpnja Field day contest 2013 (July 6/7)
73!  Zvone

9a7pjt:
 Pratim ja Zvone , kako da ne  ali od toga jadanje ode nema velike  koristi  :-\. .
Treba  ovaj slucaj dignut na visu razinu   i vjerujem da ce se onda nesto promjenit.
Evo ti ovaj QRP VHF C. . . .. .sve se sredilo za par miseci - kad se male ruke sloze ;D- i  nema  ozbiljnih primjedbi , . . .bar za sada  ;) . . .

73 PJT

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju