Autor Tema: Podravina 2013  (Posjeta: 2014 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6NDZ

• Newbie
  • *
  • 73 iz Bjelovara
Podravina 2013
« : 21. Travanj. 2013, 14:22:33 »
Pozdrav. U kalendaru stoji da je danas bio kontest pod nazivom Podravina 2013, ali ja to ne vidim nigdje na robotu. Jel to neka greška ili sam ja negdje pogriješio?

Offline 9a2d

• Sr. Member
Odg: Podravina 2013
« Odgovori #1 : 21. Travanj. 2013, 20:17:39 »
Jessi, i to i tijelom i dušom. Bio si su "goricama", priznaj.

73 de 9a2d

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #2 : 21. Travanj. 2013, 20:38:40 »
Obzirom da u kalendaru stoje propozicije od 2010. godine i da se organizator na moj upit nije izjasnio, navedeno natjecanje nije stavljeno na robota.

LP
K
Kreso

Offline 9A6NDZ

• Newbie
  • *
  • 73 iz Bjelovara
« Odgovori #3 : 21. Travanj. 2013, 22:26:32 »
Ali mi nije jasno šta onda to natjecanje radi u kalendaru? Ovo je sada glupo ispalo. Znači ja sam išao na brdo "zajebavat" se cijelo dopodne i na kraju tog takmičenja nema. Ok bio je aktiviti ali on kad takav me ne zanima jer radim uvijek samo FM s obzirom da nemam još uvijek uvjete za rad na SSB-u. Halo ljudi pa ovo je bez ikakve uvrede totalna glupost. Nije mi jasno zašto to nitko nije napisao ranije da se nitko ne odaziva od organizatora takmičenja i da se to takmičenje uklanja s kalendara. To bi bilo logično ali ovako.... Svašta ću još doživjet. Organizacija web-a vam je na visini bez ljutnje.

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
« Odgovori #4 : 21. Travanj. 2013, 22:32:40 »
Sorry, ali dan ranije se vidjelo da nema drugog kontesta... Mogao si provjeriti. Ja sam vidio i nisam se puno zamarao, takmičim se iz zabave i ne diraju me "kalendari".
Ako nisi zadovoljan organizacijom, napravi kao što sam ja napravio sa HRSovim takmičenjima na KVu - otkačio sam ih i ne učestvujem. Dok god budu glavni motivi segregacija i foliranje, mene nema.
Isto tako ne želim učestvovati u takmičenjima čiji organizatori nikada ne organiziraju podjelu nagrada i ne štampaju diplome. Lijepo je imati u realizaciji "takmičenje" i onda ignorirati obaveze. Sreća da je zadnji kalendar pročišćen, pa nema pozerskih organizacija.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718

http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris

Offline 9A6NDZ

• Newbie
  • *
  • 73 iz Bjelovara
« Odgovori #5 : 21. Travanj. 2013, 22:42:29 »
Prvo mi nije jasno gdje da sam provjerio ako u kalendaru stoji da je takmičenje 21.04. Pa valjda se držim toga da idem raditi kontest kako piše u kalendaru da je ovog vikenda taj kontest. Pa neću raditi kontest u srijedu ako ga u kalendaru nema. Sorry možda ja griješim, ali meni je ovo glupo. Ako si mislio da provjeravam na robotu onda ne kužim čemu kalendar. Robot otvaram tek kad je kontest završen samo da postavim log. No nema veze. Bilo pa prošlo. Također se takmičim iz zabave i nije mi do diploma i pehara jer iskreno ni ne skupljam ih  :) samo sam htio ukazati na to da nešto s kalendarom onda ne štima je 90% ljudi gleda isključivo njega te si prema njemu slaže svoje slobodno vrijeme da bi kontest mogao raditi. Mislim da je trebalo u kalendaru naznačiti kontest otkazan kraj natpisa Podravina. Hvala za odgovore.

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
« Odgovori #6 : 21. Travanj. 2013, 23:33:58 »
A čuj, šta da ti ja kažem? Poučen dosadašnjim iskustvom, pogledao sam šta kaže robot i nastavio dalje. Šta štima ili ne štima je nešto što mene više uopće ne zanima. Čemu se zamarati kad napretka nema, samo si pilimo živce, a to nam udara direktno na ljepotu.  :o

Idemo dalje, prema narednom takmičenju. Log šaljemo iz pristojnosti, kao i QSLke, a kalendare ćemo ostaviti drugima koji su za to zaduženi.

Dobro je da ne sakupljaš nagrade, uskoro ih uopće neće ni biti.

Već, da mi proširimo temu i usmjerimo ju u pametnijem pravcu... Danas sam tokom natjecanja ostao bez pristupa Netu, srušio se Iskon, a ni VIPov stick nije pokazivao kooperativnost. Izgubio sam 2h pokušavajući osposobiti šuplju tehniku i popušio pola kontesta bez veze. Na kraju je pao zaključak da treba složiti wireless mrežu prema što većem broju kompanjona s različitim providerima. Koja još opcija igra da bi se uredno moglo do clustera i ON4KST chata?

Slušam ideje.

73 de 9A2B - Boris

Offline 9a7kxp

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #7 : 22. Travanj. 2013, 18:39:11 »
Da Borise,zato ja koristim "Gregura",radi kao vekerica i puca samo kada je neka oluja. ;D

30 dana odguli non stop bez problema 24h.

Eto dok ste vi imali u ruci mikrofon,ja sam morao tumbati namještaj.Nadam se da nisam propustio dobre propagacije. :'(

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
« Odgovori #8 : 22. Travanj. 2013, 19:41:15 »
Da Borise,zato ja koristim "Gregura",radi kao vekerica i puca samo kada je neka oluja. ;D

Taj "samo kada" slučaj i jest problem.

Eto dok ste vi imali u ruci mikrofon,ja sam morao tumbati namještaj.Nadam se da nisam propustio dobre propagacije. :'(

Bilo je par dobrih tropo otvaranja kad su signali uredno dolazili do 5/5, no ništa spektakularno. Recimo da su prilike bile "dobre". Bar na području Karlovca. Zanima me karta ekipe iz Ludbrega. Oni su dosta toga zanimljivog odradili.

73 de 9A2B - Boris

Offline 9a7pjt

• Hero Member
  • Get out of the Radio Shack and Live Life
    • 9A7PJT
« Odgovori #9 : 22. Travanj. 2013, 20:29:10 »
 Steta  je sto nema vise Podravine , ali nije sad  smak svijeta radi toga . Mozda se dogodine  reaktivira , ko zna ;)?
Evo  pojavia se  ovaj  Bosanski Activity  pa tko  oce moze   i tamo  poslati LOG.

73 PJT
= Kad se male ruke sloze sve se moze =

Offline E74G

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #10 : 24. Travanj. 2013, 19:49:32 »
Pozdrav momci!
I meni je žao sto ove goidine nije bilo Podravine, ali sta je tu je. Ja sam odradio ovaj period sa nove lokacije JN94EQ na nagovor jednog "jarana" koji mi reče da tu ima i struja, a kad tamo, da nisam ponio svoj agragat bilo bi sjedi i gledaj u prirodu kako buja. Ma vazno je bilo izaći negdje i raditi a poslije smo ja i moja gospođa sjeli i lijepo gledali zalazak sunca, naravno uz roštilj i neko pivo. Bilo je jako lijepo!
73 za sve i čujemo se u sledećem periodu Activitiy-ja. Naravno šaljite LOG-ove i na našu ARA-u!
« Zadnja izmjena: 24. Travanj. 2013, 20:54:10 9A2HM »