Anketa

Da li bi sudjelovali na UKV susretu kada bi on bio organiziran?

DA
18 (62.1%)
NE
2 (6.9%)
Mo
9 (31%)

Ukupno Glasova: 29

Glasanje završeno: 19. Travanj. 2013, 09:10:46

Autor Tema: Susret UKVejaša  (Posjeta: 9197 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
Susret UKVejaša
« : 12. Travanj. 2013, 07:32:42 »
Zašto u 9A nema nekog UKV&up srečanja? Vjerujem da ima zainteresiranih za takav susret, okupilo bi se barem desetak glava (što manje, što više sjedih). Za početak bi mogao biti susret i bez službenog plana i programa  :D .. a za dalje, bili živi pa vidjeli.
Lokacija? Možda negdje u Gorskom kotaru ili okolici... neki planinarski dom dostupan autom ili neko izletište ... Bjelolasica, Pl. dom Petehovac, jezero Sabljaci... bitno da ima nešto natkriveno s klupama....
Termin? Svibanj, lipanj ? U rujnu je Jarun, pa se tamo opet vidimo...

Imali stvarno zainteresiranih ili sam ja još uvijek u klasi optimist vezano uz radioamaterizam?
 ::)

73 de 9a6ndd

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
Odg: Susret UKVejaša
« Odgovori #1 : 12. Travanj. 2013, 08:52:42 »
Malo sam proučavao monaveo, moguće datume i sljedeći bi bili potencijalni:
12.5.
26.5.
9.6.
13.10.
25.10.

:)

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
« Odgovori #2 : 12. Travanj. 2013, 22:51:03 »
Ideja je OK. Može se realizirati na nekom prvom hamfestu...
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718

http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
« Odgovori #3 : 13. Travanj. 2013, 08:56:12 »
Ajde, ipak 13 ljudi odgovorilo na anketu... kako je krenulo mislio da neće nitko i da ću prijedlog morati predložiti na "drugom" forumu, pa bi se tamo sigurno našlo nekoliko "zainteresirani" za temu...

Moja ideja je da to ne bude u sklopu nekog postojećeg hamfesta, nego susret za sebe... jednostavnog koncepta za početak, druženje, razgovori i slično... jednog dana možda i neko predavanje ili ako krene QRP ctest (ako se nije od toga odustalo  ??? ) da bude vezano i uz taj ctest...

Ideje i prijedlozi su dobro došli. Ja sam spreman podmetnuti leđa i istražiti i prezentirati ponude potencijalnih lokacija za susret (nisam u sukobu interesa  :o da ne bi bilo da teram vodu na svoj mlin), te i dogovoriti detalje...

Ne bih volio da se moji Slavonci ili Dalmatinci osječaju u nepovoljnom položaju glede lokacije. Da je svima gotovo je nemoguće... može se samo pronaći neka kompromisna lokacija....

73

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #4 : 13. Travanj. 2013, 12:39:41 »
... jednog dana možda i neko predavanje ili ako krene QRP ctest (ako se nije od toga odustalo  ??? ) da bude vezano i uz taj ctest...

73

Nije se odustalo od qrp contesta, UKV menadzer me kontaktirao prije neki dan i sad se ceka da ja zgotovim propozicije za objavu. HRS ce dati usluge robota sa generiranjem PDF diploma sto je inajveci posao.
Uglavnom, planirajte 22.06 kao datum odrzavanja ove godine i to od 10.00 LT do 15.00 ili 16.00 LT.
Naravno, postivala se volja onih koji su glasali i biti se samo jedna kategorija, 10w CW/SSB/FM
Vise o svemu uskoro pod tim naslovom kojeg smo i zapoceli.

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a7pjt

• Hero Member
  • Get out of the Radio Shack and Live Life
    • 9A7PJT
« Odgovori #5 : 13. Travanj. 2013, 13:39:44 »

Ne bih volio da se moji Slavonci ili Dalmatinci osječaju u nepovoljnom položaju glede lokacije. Da je svima gotovo je nemoguće... može se samo pronaći neka kompromisna lokacija....

73

Evo  Blidinje  npr.

http://blidinje.net/detaljno.aspx?id=290

ako nista  drugo bar je nadmorska visina O.K. za UKV. . . .  a i nama odavde je blizu  ::) !

73 PJT
= Kad se male ruke sloze sve se moze =

Offline 9a3xr

• Newbie
  • *
« Odgovori #6 : 13. Travanj. 2013, 19:17:20 »
Najboilje bi bilo slavovci u Osjeku a dalmatinci u Splitu pa bi bar imali o čemu pričat kad se nađemo!!

Offline 9a6sjz

• Full Member
« Odgovori #7 : 13. Travanj. 2013, 20:17:51 »
a ostali u Zabok
Pozdrav
73

Offline 9A1IW

• Sr. Member
    • Photobucket galerija
« Odgovori #8 : 14. Travanj. 2013, 00:11:55 »
Napraviti popis, odrediti područje u kojem je najveći broj zainteresiranih i tamo naći prikladnu lokaciju za druženje...
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718

http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A2B - Boris

Offline 9a6sjz

• Full Member
« Odgovori #9 : 14. Travanj. 2013, 08:41:59 »
Slažem se s Borisovim prijedlogom, za prvi susret a onda dalje po redosljedu uz možda dvije ili tri mikro lokacije na tom području.
73
Zlatko

Offline 9A7KFF

• Newbie
  • *
« Odgovori #10 : 14. Travanj. 2013, 21:59:59 »
Pozdrav momci,svakako treba organizirat okupljanje negdje na sredini tako da svi koji žele mogu doć,podržavam inicijativu.

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
« Odgovori #11 : 15. Travanj. 2013, 08:11:17 »
Kako ja ne vidim koje glasovao za ili možda, bilo bi dobro kada bi i drugi predložili barem lokaciju ugrubo... Kao što sam rekao, teško je pronaći "sredinu" i zadovoljiti sve... Ja sam za neku lokaciju u okolici Ogulina ili negdje drugdje na području Gorskog kotara...

73

Offline 9a6ww

• Sr. Member
  • 9A1CAL member
« Odgovori #12 : 15. Travanj. 2013, 08:32:50 »
Odgovor na anketu je da, naravno to nije garancija da ću doći, više izraz želje...  pa ako QRL dozvoli, jedan izlet je dobrodošao. Naravno, šteta da nema organizacije ovakvog susreta na nivou saveza ili nekog jačeg kluba.

73
***  S OBZIROM DA SE VIŠE NE NAMJERAVAM  JAVLJATI NA HRVHF FORUMU, molim eventualna zaostala pitanja na e-mail adresu koja se može pročitati na: http://www.hrvhf.net/index.php/smfforum/index.php?topic=2646.msg25122#msg25122

Offline 9A6NDD

• Sr. Member
« Odgovori #13 : 15. Travanj. 2013, 10:43:18 »
Naravno da svako DA nije 100%, jer ne može svaki datum svima odgovarati, a uvijek postoje i neplanirani događaji...
Mislim da ne treba žaliti za Savezom ili nekim klubom, bitno je da se družimo i razmjenjujemo iskustva...

Očekujem još prijedloga, pa ako se stvori neka kritična masa da raspravimo o mjestu i datumu ;-)

73

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #14 : 15. Travanj. 2013, 13:29:02 »
Za razmišljanje
zašto termin ne bi bio zimi kad nema prevelike aktivnosti na UKV-u, 1. - 2. mjesec?
pa da se spoji sa dodjelom priznanja za proteklu godinu!
mensečini da se ima više vremena u tim mjesecima.

LP
K
Kreso