Autor Tema: Komentar na redizajn portala!  (Posjeta: 21336 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A8MM

• Administrator
  • Jr. Member
Odg: Komentar na redizajn portala!
« Odgovori #90 : 31. Siječanj. 2013, 13:08:01 »
Nije točno...bio 6 minA ON ME OTKANTA....prijava odjava stalno brlja ...ima te nema te ...ghost ....i slično,,,i nemere se posleat post .........................SADA------------------ DANAS......NEMA ONO ....POŠALJI.....????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Bok Martin.

Molim te da provjeriš dali si obrisao cookije (ne moraš sve, možeš samo one koji su za hrvhf.net i www.hrvhf.net domene).

Nakon toga te molim da još jednom pročitaš što sam napisao vezano za prijavu: ako se prijaviš na naslovnici (www.hrvhf.net) i označiš "Zapamti me" - ostati ćeš logiran dokle god se ne odlogiraš sam (tako da bilo gdje klikneš na gumb/link "Odjava"). Ako pak ne koristiš opciju "Zapamti me", ostati ćeš logiran do 30 minuta od posljednje aktivnosti.

Ako se prijaviš na forumu (www.hrvhf.net/forum) biti ćeš prijavljen onoliko dugo koliko odabereš (uz korisničko ime i lozinku, pita te koliko dugo želiš ostati prijavljen - zadano je 60 minuta).

Da izbjegneš bilo kakve nedoumice, obriši cookije vezane za hrvhf.net domenu i prijavi se preko naslovnice.

P.S. Kako si uspio poslati post ako "nema ono pošalji" i ako te "prijava odjava stalno brlja"?

Marko, 9A8MM

Offline 9A3GE

• Hero Member
« Odgovori #91 : 31. Siječanj. 2013, 19:29:46 »
ŠIFT-ALT-S=SEND-POŠALJI...EVO SADA NEMA POŠALJI ? M.
Martin 9A3GE

Offline 9A1X

• Sr. Member
  • loš radio fanatik
« Odgovori #92 : 02. Veljača. 2013, 09:54:06 »
Marko, zasto se ovaj post vidi na naslovnici ako je isti zavrsio u testnom forumu (tj. kosu)?
http://www.hrvhf.net/index.php/forum/index.php?topic=2303.msg19606#msg19606
Prije se to nije dogadjalo, odnosno kad je post zavrsio u testnom forumu, onda bi nestao sa naslovnice. Ajd pliz to sredi, zna biti zbunjujuce i ljudi bi mogli odgovarati na krivi post. Tnx.
EME enthusiast

Offline 9A8MM

• Administrator
  • Jr. Member
« Odgovori #93 : 02. Veljača. 2013, 10:42:38 »
Marko, zasto se ovaj post vidi na naslovnici ako je isti zavrsio u testnom forumu (tj. kosu)?
http://www.hrvhf.net/index.php/forum/index.php?topic=2303.msg19606#msg19606
Prije se to nije dogadjalo, odnosno kad je post zavrsio u testnom forumu, onda bi nestao sa naslovnice. Ajd pliz to sredi, zna biti zbunjujuce i ljudi bi mogli odgovarati na krivi post. Tnx.

Riješeno.

MM

Offline 9a4ww

• Full Member
« Odgovori #94 : 16. Veljača. 2013, 07:16:40 »
Dobar dan !

Ponekad koristim iphone4 za pregled stranica i foruma i otkako je napravljen upgrade, stranice foruma ne vidim u cijelosti tj., vidi se samo lijeva strana .

LP

Alen, 9A4WW
Alen, 9A4WW

Offline 9A1X

• Sr. Member
  • loš radio fanatik
« Odgovori #95 : 26. Veljača. 2013, 21:50:12 »
Neznam da li se to samo meni desava, cijeli web explorer mi se zmrzne (not responding) na desetak sekundi kad kliknem na Home link na HRVHF portalu?

Firefox v19

PS. primjetio sam da se to dogadja, kad se upali Java na racunalu, konkretno kad slusam SDR online http://websdr.ewi.utwente.nl:8901/
« Zadnja izmjena: 26. Veljača. 2013, 21:59:06 9A5BS »
EME enthusiast

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #96 : 26. Veljača. 2013, 22:31:02 »
Neznam da li se to samo meni desava, cijeli web explorer mi se zmrzne (not responding) na desetak sekundi kad kliknem na Home link na HRVHF portalu?

Srećko, to se zamrzne jer je vani hladno, temperature su još ispod nule a snjega ima dosta, evo još par dana pa se to odmrzne  ;D

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9A8MM

• Administrator
  • Jr. Member
« Odgovori #97 : 20. Ožujak. 2013, 07:25:24 »
Ponekad koristim iphone4 za pregled stranica i foruma i otkako je napravljen upgrade, stranice foruma ne vidim u cijelosti tj., vidi se samo lijeva strana .

Bok Alen.

Primjetio sam ovo. Događa se samo sa Safari browserom. Tražim način za prilagoditi prikaz i za to.

Marko, 9A8MM

Offline 9a6ww

• Sr. Member
  • 9A1CAL member
« Odgovori #98 : 20. Ožujak. 2013, 16:00:06 »
Nije točno da je samo na safari, samo lijeva strana se vidi i na android browseru, jedina mogućnost je da se double-finger akcijom frame smanji jer nema horizontal scroll bar, ali tada bi za citanje trebalo povecalo.

73 Zvonko

P.S. nadodan par minuta nakon slanja posta: sri, desna strana je na androidu nevidljiva, a ne lijeva, no problem je isti.
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak. 2013, 16:27:44 9a6ww »
***  S OBZIROM DA SE VIŠE NE NAMJERAVAM  JAVLJATI NA HRVHF FORUMU, molim eventualna zaostala pitanja na e-mail adresu koja se može pročitati na: http://www.hrvhf.net/index.php/smfforum/index.php?topic=2646.msg25122#msg25122

Offline 9A1X

• Sr. Member
  • loš radio fanatik
« Odgovori #99 : 20. Ožujak. 2013, 16:57:27 »
Izgleda da opet ova ciklona utjece na moj Firefox  ::)

Ja koji ne surfam preko smartfona, imam urednu stranicu namjenjenu za iste a vi koji surfate pak nevidite cijelu stranicu. Oce se tko mjenjati?
EME enthusiast

Offline 9A8MM

• Administrator
  • Jr. Member
« Odgovori #100 : 21. Ožujak. 2013, 14:28:45 »
Nije točno da je samo na safari, samo lijeva strana se vidi i na android browseru, jedina mogućnost je da se double-finger akcijom frame smanji jer nema horizontal scroll bar, ali tada bi za citanje trebalo povecalo.

OK, pogledam i to pa riješim :)

Marko, 9A8MM

Offline 9A8MM

• Administrator
  • Jr. Member
« Odgovori #101 : 06. Listopad. 2013, 17:28:46 »
Pozdrav svima.

Posljednje vrijeme bilo je nekoliko prijava na razne greške kod otvaranja hrvhf.net portala koje su bile izazvane predloškom koji je bio gore. Pokušao sam neći neki sličan, a da bude funkcionalan na desktop i mobilnim uređajima. Za sada testiram ovaj koji vidite. 

Recite kako vam se čini i kako vam se ponaša u preglednicima. Ako je dobar možemo ga zadržati (uz eventualne promjene koje mi kažete), a ako nije, pokušati ću pronaći neki drugi.

Marko, 9A8MM

Offline 9A3LI

• Sr. Member
« Odgovori #102 : 06. Listopad. 2013, 19:21:46 »
Evo da se javim, to nije od jučer, već duže vrijeme ali mi ne smeta.
Uglavnom, kad se neko bavi izradom i uređivanjem web stranica onda je poželjno
da je pregleda u svim popularnim browserima.
Evo kako to izgleda kod mene već mjesecima:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
:-)
Čemu u kodu služi taj
Citat:
</a>
ja nemam pojma ali se A vidi jako dobro!
 ;D

Offline 9a4qi

• Newbie
  • *
« Odgovori #103 : 06. Listopad. 2013, 20:19:09 »
Ovo novo otvara se oko minute.Prije 5-10 sekundi.Nevidim oglase?Neupotrebljivo na androidu.O ukusima se ne raspravlja ali za mene je ono prije radilo bolje.Nikola

Offline 9A1X

• Sr. Member
  • loš radio fanatik
« Odgovori #104 : 06. Listopad. 2013, 20:50:11 »
I meni isto treba jako dugo da otvori, odnosno da prebaci na zadnji post.
EME enthusiast