Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Komentar na redizajn portala!

<< < (2/33) > >>

9A8MM:
Pozdrav svima.

--- Citat: 9A5BS - 19. Siječanj. 2013, 21:14:42 ---Osim toga postoje jos i neke čvrčke na slovima (vec sam se uplasio da imam mrtve pixele ;D ) ne samo tu vec i an drugim mjestima, i jos neke polusakrivene stvari.

--- Kraj citata ---

Ovo ćeš riješiti tako da prisneš Ctrl-F5 (refresh s ponovnim učitavanjem datoteka) nakon što otvoriš hrvhf.net. Browseri često čuvaju datoteke koje se često ne mijenjaju (CSS datoteke, u ovom slučaju).

--- Citat: 9A5BS - 19. Siječanj. 2013, 21:14:42 ---Ovo sto je Stjepan napisao to stoji, isto se desava i kod mene. Koristim Firefox.

--- Kraj citata ---

Ako misliš na boje, Krešo je već poslao prijedlog što napraviti, ide uskoro :)

--- Citat: 9A5BS - 19. Siječanj. 2013, 21:14:42 ---Isto tako fali nam i oglasnik.

--- Kraj citata ---

Ne fali. Oglasnik je na istom mjestu gdje je bio i prije (zadnji u glavnom meniju), ili izravno na: http://hrvhf.net/index.php/oglasi. Vidim da već ima i jedan prijavljen oglas. Stare oglase nije bilo moguće prebaciti u novi sustav bez ručnog prepisivanja :(

--- Citat: 9A5BS - 19. Siječanj. 2013, 21:14:42 ---Jos jedna nebitna stvar. na online listi pise mi malim slovima pozivna oznaka (username), mada u forumu pise velikim slovima.

--- Kraj citata ---

Pogledam to, pa riješim.

--- Citat: 9A5BS - 19. Siječanj. 2013, 21:14:42 ---Bolje je bilo prije.. moje nestrucno misljenje.

--- Kraj citata ---

Morali smo prijeći na novi sustav (nije trebala biti Joomla, mogao je biti Wordpress ili bilo koji drugi) zbog nekoliko razloga, od kojih je neke već Krešo spomenuo, a ja bi dodao nadogradivost i nove funkcionalnosti.

Ovo bi mogao biti dobar trenutak da se više ljudi uključi u razmišljanja (ovdje, emailom, bilo kako) i da kaže svoja razmišljanja što bi se moglo bolje i što bi eventualno trebalo dodati ili na čemu raditi.

--- Citat: 9a2ss - 19. Siječanj. 2013, 21:04:18 ---1.- Nakon logiranja ne pojavljuje se pozivni oznaka u listi logiranih korisnika. Nakon odjave pozivna oznaka se pojavi u listi i stjece se pogresni dojam da je korisnik logiran.

--- Kraj citata ---

Thanks za ovo, pogledati ću o čemu se radi.

--- Citat: 9a2ss - 19. Siječanj. 2013, 21:04:18 ---2.- Odabrana boja fonta (svijetlo plava ili kako se već zove) je po mom ukusu malo kričava i nečitljiva. Isto vrijedi i za pozadinu naziva portala.

--- Kraj citata ---

Što točno misliš pod "pozadina naziva portala"? Ovo drugo što se tiče boja ću probati uskladiti s Krešinim prijedlogom što prije.

--- Citat: 9A2HM - 19. Siječanj. 2013, 21:57:28 ---prijedloge i sugestije ili ovdje ili na Markov mail koji je nadam se svima poznat

--- Kraj citata ---

Ali za svaki slučaj: webmaster@hamradio.hr :)

--- Citat: 9a7pjt - 19. Siječanj. 2013, 22:02:28 --- Boja , boja  ubija  :o . . . .mora sam se dodatno opremit  za nastavak pregleda  portala . . .

--- Kraj citata ---

A e :)

Marko, 9A8MM

9A9Y:
Hvala Marko oko rješavanja sa pozivnim znakom.
Ali sada... ne mogu nikome poslati PP, ne pokazuje mi se slika sigurnosnog koda ispod poruke... zatim, svi moji napisani postovi pod znakom 9A9Y mi nisu memorirani pod mojim znakom...kao ni privatne poruke

Pa ako što možeš napraviti...Hvala na tome.

9A8MM:

--- Citat: 9A9Y - 20. Siječanj. 2013, 00:19:20 ---Hvala Marko oko rješavanja sa pozivnim znakom.
Ali sada... ne mogu nikome poslati PP, ne pokazuje mi se slika sigurnosnog koda ispod poruke... zatim, svi moji napisani postovi pod znakom 9A9Y mi nisu memorirani pod mojim znakom...kao ni privatne poruke

Pa ako što možeš napraviti...Hvala na tome.

--- Kraj citata ---

Please provjeri dali je sada sve u redu. Ako ipak nije, onda te molim da mi se javiš na webmaster@hamradio.hr da dogovorimo daljnje poteze.

Marko, 9A8MM

9A9Y:
Sad je sve ok, što se tiče postova pod mojim znakom, memorirani su, privatne poruke također.
Privatne poruke sada ne traže sigurnosni kod koliko vidim.

Jedino na listi prijavljenih stoji mi da je pozivni _9A9Y?
I ne radi mi ništa u uređivanju profila?

9A8MM:

--- Citat: 9A9Y - 20. Siječanj. 2013, 00:47:15 ---Jedino na listi prijavljenih stoji mi da je pozivni _9A9Y?
I ne radi mi ništa u uređivanju profila?

--- Kraj citata ---

Da bi ti sve radilo kako treba, moraš se odjaviti i prijaviti ponovo (korisničko ime: 9a9y), a poželjno je i da obrišeš cookije.

Na bloku koji prikazuje tko je online radim upravo pa ne brini što tamo piše u sljedećih pola sata.

Marko, 9A8MM

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju