Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Komentar na redizajn portala!

<< < (33/33)

9a2te:

--- Citat: 9A8MM - 11. Ožujak. 2014, 07:45:01 --- Pozdrav Stjepan. Greška je samo informativnog karaktera i "nestat" će kad ti se ažuriraju kolačići (cookiji). Do onda, možeš kliknuti na "x" iznad greške i ona će nestati. Marko, 9A8MM
--- Kraj citata ---
Marko pozdrav evo vec nekoliko dana imam problem sa prijavom na HOME sam prijavljen ali na forumu ne i kad se pokusavam prijaviti nakon klika na prijavu obrise se pasword i ostanem gost uspijem na trik da samo napisem svoj znak pa onda kad pise da ostanem prijavljen 37XXX i oznacim da budem stalno prijvljen na zalost ostanem prijavljen cca samo 30 minuta i opet ponovo pokusaji na home stranici uredno sam priavljen proba u sa control F5 ali nis ne pomaze 73 Stjepan

9A8MM:

--- Citat: 9a2te - 31. Ožujak. 2014, 18:13:29 ---Marko pozdrav evo vec nekoliko dana imam problem sa prijavom na HOME sam prijavljen ali na forumu ne 
--- Kraj citata ---

--- Citat: 9A1X - 11. Ožujak. 2014, 08:34:17 ---Nije dobro. Nakon sto se odlogiram jos uvijek se vidim online, ali nemogu odgovarati na postove, ali pise da sam online.

--- Kraj citata ---

Thanks za prijavu greške. Pokušam riješiti što prije.

Marko, 9A8MM

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju