Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Komentar na redizajn portala!

(1/33) > >>

9a2ss:
Prije svega pohvala za uloženi trud. Nekoliko zapažanja dizajneru ili administratoru.
1.- Nakon logiranja ne pojavljuje se pozivni oznaka u listi logiranih korisnika. Nakon odjave pozivna oznaka se pojavi u listi i stjece se pogresni dojam da je korisnik logiran.
2.- Odabrana boja fonta (svijetlo plava ili kako se već zove) je po mom ukusu malo kričava i nečitljiva. Isto vrijedi i za pozadinu naziva portala.

Naravno, zapažanja su moje mišljenje koje nemora biti uvaženo.

73,
Stjepan 9a2ss

9A1X:
Ovo sto je Stjepan napisao to stoji, isto se desava i kod mene. Koristim Firefox.
Osim toga postoje jos i neke čvrčke na slovima (vec sam se uplasio da imam mrtve pixele ;D ) ne samo tu vec i an drugim mjestima, i jos neke polusakrivene stvari.
Isto tako fali nam i oglasnik.
Jos jedna nebitna stvar. na online listi pise mi malim slovima pozivna oznaka (username), mada u forumu pise velikim slovima.
Bolje je bilo prije.. moje nestrucno misljenje.

9A2HM:
Pozdrav ekipi
evo da ja malo objasnim situaciju i ispričavam se što to nisam napravio unaprijed.
Radi se o tome da smo imali vrlo slabu podršku za stari CMS portala (http://hr.wikipedia.org/wiki/CMS) te smo odlučili promijeniti stari CMS u novi Joomla sustav.
Najviše problema je bilo sa kvalitetnim backupom i sigurnošću sadržaja.
Marko 9a8mm je to prebacio vrlo brzo i kvalitetno, pokušao je zadržati što je više moguće stari izgled i sada je na redu fino podešavanje.
Sve dobornamjerne kritike i zamolbe biti će uvažene i naravno ništa nije sveto pismo da se ne bi moglo promijeniti.
Marko će naravno sve primjedbe pročitati i pokušati ispraviti slijedećih dana, ali večeras ima nekih drugih obaveza pa se malo strpite ;) (nije sve ni u radioamaterizmu kaj ne?)
prijedloge i sugestije ili ovdje ili na Markov mail koji je nadam se svima poznat

LP
K

9a7pjt:
 Boja , boja  ubija  :o . . . .mora sam se dodatno opremit  za nastavak pregleda  portala . . .

73 PJT

9A2HM:
BTW
forum je ostao isti kakav je i bio, i galerija slika je ista, vidio sam da nekome fali oglasnik, on je tu ali napredniji od starog...
ma riješit čemo mi to dok se snijeg otopi...

K

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju