Autor Tema: Contest robot ili administrator pitanje je sad  (Posjeta: 3823 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s55m

• Hero Member
Odg: Contest robot ili administrator pitanje je sad
« Odgovori #15 : 23. Kolovoz. 2007, 09:41:36 »
Jest, da Robi ne može u potpunosti zamijeniti admina, ali sa dovoljnom količinom "IF", čuda radi.
Nije, da zanemariš sve iza / nego npr samo kod IV3XXX/3 dozvoliš opciju IV3XXX/3 a i IV3XXX/p . Naravno nikako ne može proči IV3XXX/p3 a ni IV3XXX/2 .....

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
Odg: Contest robot
« Odgovori #16 : 30. Siječanj. 2008, 17:05:51 »
Obradovao sam se robotu, jer to jako puno olakšava rad organizatorima UKV natjecanja rad, jer LX stvarno radi svega. No, pitanje je sad: ovdje komotno mogu staviti svoje logove ama baš svi iz cijele EU, pa se pitam kako dalje, jer neka netko osvoji pehar iz LZ ili SP itd. kolika je cijena slanja pehara? Koliko god je to olakšalo toliko me počinje zabrinjavati! Možda ukinemo u kategorijama izvan 9A pehare????? Puno je jeftinije poslati samo diplomu! Troškovi organizacije su sve veči, pogotovo HAMFEST-a, a sada još i slanje pehara! Molim mišljenja!
Lijepi pozdrav Vy 73 de Miro!

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #17 : 30. Siječanj. 2008, 20:49:45 »
Pozdrav
Jedan od prijedloga RK Vallis Aurea za 9A Activiti je bio da za strance idu samo diplome!
Kreso

Offline 9a3gj

• Full Member
« Odgovori #18 : 30. Siječanj. 2008, 23:24:34 »
Naravno da je sve lakše i brže sa robotom i uz pripomoć admina svi zajedno idemo dalje.
ŽIVIO ROBOT
A one nebuloze o nedodjeli pehara inozemnim takmičarima pa pogotovo u 9A ACTIVITY CONTESTU koji traje i traje i traje 11-ak perioda kako za koga ovisno o vremenu i prostoru pa i oni su jednako sudjelovali u svemu tome kao i mi iz 9a su čista besmislica i nebuloza.Netreba u tome slučaju nikome dodjeljivati pehare za osvojena mjesta a ne oduzimati kategoriji  "VAN 9A".
Ionako smo mi radio-amateri ,nebavimo se time hobijem zbog pehara,i nikada nećemo biti profesionalci pa se zato trebamo što manje dijeliti i razlikovati a naročito prilkom kojekakvih isprika o troškovima,jer tko to nemože sponzorski podnjeti neka odustane od pojedinih perioda ili u najgorem slučaju nikome pehari već samo diplome i svi jednako zadovoljni.
I ujedno predlažem da se bodovanje u 9A ACTIVITIY-u za 2008 unaprijed diskvalificiraju organizatori POKUPLJA I PREGRADE pa neka gospoda održe taj kontest u svojoj organizaciji normalno kao i do sada ali da se ove godine ne boduju iz tih kontesta za 9A ACTIVITY.
73
Mladen-9A3GJ

Daj još jednu rundu ...

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
« Odgovori #19 : 30. Siječanj. 2008, 23:40:56 »
Evo jucer sam dobio logove iz 7 perioda 9a activiti i uploadao na robota, jos samo da malo procesljam errore i objavit cu rezultate 7. perioda koji ulaze u konacni plasman.
Tako ce biti i ubuduce pa apeliram na natjecatelje da salju za svaki slucaj i organizatoru i na robota, jer ako netko od organizatora zataji , tu je onda plasman za ukupni poredak u 9a activity contestu!
73 de kreso
Kreso

Offline 9a3gj

• Full Member
« Odgovori #20 : 30. Siječanj. 2008, 23:54:52 »
Krešo,to ih nemože amnestirati za neažurnost i dalje ostajem pri prijedlogu da se za 9A ACTIVITY 2008 neračunaju bodovi iz perioda POKUPLJE (zbog prošle odnosno predprošle godine) i PREGRADA (zbog prošle godine)
A ako se to organizatorima tih contesta nesvidja ili nepaše takav prijedlog pa pobogu imaće šansu 2009 da se poprave.
ROBOT JE ZAKON (naravno mora se priznati uz malu pomoć admina)
73
Mladen-9A3GJ

Daj još jednu rundu ...