Autor Tema: PRIJAVA / ODJAVA  (Posjeta: 1121 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a2mf

• Newbie
  • *
PRIJAVA / ODJAVA
« : 21. Kolovoz. 2007, 21:12:50 »
      Neka  mi ne  bude  zamjereno , ne  vidim  više  dobro  pa  tako  nakon  dužeg  vremena  nisam  našao  kako da  se  ODJAVIM   na   naslovnoj stranici,  nego  samo  kada  uđem  u  FORUM!   Uredno me  pita  da  se prijavim  kada  se  uključim ,  no  na  kraju moram  među  postove  opet  da  bih  gore  dobio mogučnost  odjave! ???
      Događa  li  se to  još  nekome ili  ja  zaista  ne  pronalazim  mogučnost?
  73  Gl  de  Franjo ,  9A2MF

Offline 9A9L

• Full Member
Odg: PRIJAVA / ODJAVA
« Odgovori #1 : 21. Kolovoz. 2007, 22:04:32 »
U lijevom kutu imas tipku HOME i klikni tamo pa ce te odvesti na glavnu stranicu i to je to.
73's de Leon 9A9L

Offline 9a2mf

• Newbie
  • *
« Odgovori #2 : 22. Kolovoz. 2007, 21:30:52 »
  Ne  Leone,  mislim da  nije  to to!  Upravo vračanjem  na  glavnu, početnu  stranicu  nemam  mogučnost  odjave  i  sutradan  kada se opet  pojavim , tu sam ,  pozdravljen  sam
sa mojim znakom ,  a samo kada  se na  forumu odjavim  na  _ODJAVA_ ,  onda  sam sutra
prije  prijave  samo  GOST !
  No  kako kaže  Zlatko  to  je  već  uoćeno  i nadam  se  da  će  se  i  rješiti !
  Mislo sam, pošto  nisam  svaki dan  ovdje  da  sam nešto  propustio, kakvu  caku , 
no očito nisam .......   lakše  mi je  ,  bar  do  rješenja !
  Neka  nam samo  ne  bude  većih  poteškoća !
        73  iz  najzapadnijeg  mjesta  HR !

Offline 9A4FW

• Full Member
    • Radio klub "Vinkovci" - 9A1CHI
« Odgovori #3 : 28. Kolovoz. 2007, 00:15:38 »
Pozdrav dečki,

Zlatko (9A2SB) mi je ukazao na taj propust ali sam već pakirao kofere pa nisam mogao reagirati  :) .
Trenutno sam zaokupljen odgovaranjem na pristigle e-mail poruke u posljednja 23 dana (461 poruka  ;D ) pa ću to riješiti u slijedećih nekoliko dana.

73 de Željko, 9a4fw

PS
Isprika svima koji su malo duže čekali na moje e-mail odgovore zbog GO