UKV natjecanja > IARU I. Region UHF/SHF contest

IARU I.REG. UHF/SHF contest

<< < (2/8) > >>

9A1IW:
Ja cu ove godine lagano strajkati :-) Danas (subota) se pile i slazu drva, a sutra (nedelja) je plan da se montira rotator za KV beam na kontest lokaciji 9A1CEU... Ako uhvatim malo vremena, mozda odradim koju vezicu u vecernjim satima na 70/23cm.

9a5st:
Boris, i ja štrajkam!
Kupanje,sunčenje,..."ribice" !!!
Sa sričom ostalima i puno dobrih veza !!!
73 de 9A5ST
Zeky

9a2sb:
Prošlo i ovo natjecanje!Cijeli prošli tjedan dosta dobar tropo.ali dosta sjevernije od nas,ali ipak se nešto uradilo.Nakon cjelodnevnih poljoprivrednih aktivnosti( kukuruzi se njišu,kukuruzi......kaže pjesma),uveče odmarajući, krenuo sam listati po bandovima....bez opterećenja,"onako".Usput šetnja na dane "Čepinskih suncokreta" u velikom šatoru na školskom igralištu,pjesma, piće...... (sa svojom ženom!).
       432Mhz        46 veza           17500 km              odx IQ1KW-JN34OP- 894 km
     1296Mhz        55 veza           19000 km              odx DR9A  -JN48EQ-- 845 km (slušao IQ1KW...NC)
     2320Mhz        28 veza             9700 km              odx OK2M -JN69UN-- 577 km (slušao DL0GTH..NC)
   10368Mhz        11 veza             3000 km              odx UR7D - KN18JT --487 km

Antene-normalne,snage se ima (na 2,3Ghz dovoljno da ugrije Aircom+ kabel.....hi),samo da je mlađi op.

Evo ja malo radio,malo šetao unučicu...sve u svemu bez opterećenja......."onako".
Gudlak,Zlatko-9a2sB

9A2WA:
 ;) :o 8) :P :'(
Čestitke onima koji radiše....... u kontestu.
Nažalost ovi sam proveo radeći   :'( :'( :'(
73 Mike

9A5M:
9A6K ekipa se okupila na Banovom brdu i odradila ponesto veza na 70,23 i 3cm
Mrakan  9A4WT i ja ...pjevusimo usred vinograda na 3cm
PPS nam je uvijek vrlina !

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju