UKV natjecanja > IARU I. Region UHF/SHF contest

IARU I.REG. UHF/SHF contest

(1/8) > >>

9a2sb:
Halo ekipa,
sutra je natjecanje na 432&up.Svi nešto skrivaju kao zmija noge.
Što se aktivnosti stranaca tiče: garant će ih biti,a ja ću dati svoj doprinos koliko bude slobodnog vremena,onako lagano iz "svog dvorišta" na svim raspoloživim bandovima.Naravno bez obaveze i kao što obećah:dnevnik za kontrolu!!!!!
Gudlak svima i ako trebate bodove,potražite me na KST-chatu.
Zlatko 9a2sB

9a1ww:
Mozes ti Zlatko sutra dobaciti na 23cm do jn75sl?

9a2vx:
Pa naravno da ću raditi... Naravno samo na 432MHz jer time trenutačno raspolažem. Kombinacija FT817 + dobar položaj + usmjerena antena, pa tko čuje, čuje. Trebao bih ujutro dograditi pretpojačalo, ali to ćemo još vidjeti. FT897 mi je gluha pa niš od nje i njezinih 25 W. Akumulator 12Ah pa će izdržati jedno vrijeme stanicu i prijenosno računalo. 1,2 GHz možda druge godine. Svima svako dobro i puno bodova  9A2VX     

S59GS:

--- Citat: 9a2sb - 30. Rujan. 2011, 13:45:14 ---Halo ekipa,
sutra je natjecanje na 432&up.Svi nešto skrivaju kao zmija noge.
Što se aktivnosti stranaca tiče: garant će ih biti,a ja ću dati svoj doprinos koliko bude slobodnog vremena,onako lagano iz "svog dvorišta" na svim raspoloživim bandovima.Naravno bez obaveze i kao što obećah:dnevnik za kontrolu!!!!!
Gudlak svima i ako trebate bodove,potražite me na KST-chatu.
Zlatko 9a2sB

--- Kraj citata ---

Dobro jutro svima.
Bit če nešto aktivnosti iz moje okoline, ja idem ovaj put na JN75PS -1.178 m asl , i bit ču na 70  + 23 cm .( povremeno ču slušat za eventualni sked na 144,395  )
pa i vrijeme če poslužit ovaj vikend za portabel,  73 i čujemo se   Slavko    S59GS

9A6NDD:
20W+10mRG58+GP>432Mhz  ;D

73

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju