Generalno o forumu > Prijedlozi & pitanja

Rad robota

<< < (3/3)

9A9L:

--- Citat: 9a7pjt - 28. Srpanj. 2011, 12:19:37 ---  Da , da  Leone ,

da  je  ovo  napisa neko  tko participira  u UKV Cont.  jos  bi se  i zamislia .
Ovako ,  to  je  nista drugo  nego rekla/kazala  ili    a cuo sam  o tome na 3675 . . .

73 PJT

--- Kraj citata ---

Sta bi to trebalo znaciti ako smijem pitati. ..... ????  Mene bas na 3675 i nema.....a sto se tice kontesta za tvoju informaciju radim u svim UKV kontestima. Ako ne pod svojim znakom onda pod 9A9D. Zato ne tresi banane nego prvo promisli sta pises.

9a7pjt:

--- Citat: 9A9L - 28. Srpanj. 2011, 14:51:39 ---
--- Citat: 9a7pjt - 28. Srpanj. 2011, 12:19:37 ---  Da , da  Leone ,

da  je  ovo  napisa neko  tko participira  u UKV Cont.  jos  bi se  i zamislia .
Ovako ,  to  je  nista drugo  nego rekla/kazala  ili    a cuo sam  o tome na 3675 . . .

73 PJT

--- Kraj citata ---

Sta bi to trebalo znaciti ako smijem pitati. ..... ????  Mene bas na 3675 i nema.....a sto se tice kontesta za tvoju informaciju radim u svim UKV kontestima. Ako ne pod svojim znakom onda pod 9A9D. Zato ne tresi banane nego prvo promisli sta pises.

--- Kraj citata ---

Po tebi  onda  sva natjecanja  od postanka  robota nisu  regularna , jer oni , tamo neki , sta znaju onoga,
sta  su  dobri s njima   mogu  uticat na rezultat  :(  ? !
Bas  nam je jos  jedna  teorija  zavjere  trebala .

Usput , pripazi  na  izrazavanje , ..  nije  ti  ovo hamradio.hr  .

73 PJT

9A2HM:
Ajmo dečki malo stat na loptu da ne budemo svi van teme pa da stvarno ne bude ko na hamradio.hr.
Molim nastavite dalje na PM ili mail jer svaki slijedeći post po tom pitanju brišem automatski.

Hvala

Krešo

9A9L:
Ja cu mu i odgovoriti a ti Kreso brisi.

Da bas to sto si rekao da se to i dogodilo i to na kontestu Pokuplje.

9a2ga:
Jel' ovo robot poblesavio ili ima stvarno 116 posjetitelja on-line?

73 de Boris 9A2GA

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju