Anketa

Promjena lokacije radi malog broja korisnika

Ostaviti na lokaciji
3 (27.3%)
Preseliti na lokaciju koja ce pokriti znatno vece podrucje
8 (72.7%)

Ukupno Glasova: 11

Autor Tema: UHF repetitor na Petehovcu  (Posjeta: 1154 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A5TD

• Sr. Member
UHF repetitor na Petehovcu
« : 06. Lipanj. 2011, 09:10:22 »
Nakon duzeg pracenja prometa na UHF-Petehovcu zabiljezen je zanemariv (nikakav) promet na navedenom repetitoru, UHF podrucje je nezahvalno za navedenu lokaciju a gotovu da i nema korisnika. Moj prijedlog je da se navedeni repetitor premjesti na neku drugu lokaciju koja ce pokriti znatno veci broj korisnika ???

Offline 9a7kxp

• Jr. Member
  • **
Odg: UHF repetitor na Petehovcu
« Odgovori #1 : 08. Lipanj. 2011, 19:30:29 »
Pozdrav kolega TD

Ja sam koristio i 2m i 70cm i hvala Bogu, tu se oba dva kod mene u Dugom Selu otvaraju u super mono ;D kvaliteti.

Treba postaviti pitanje koji se najviše repetitori koriste u Hrvatskoj,a koji najmanje?

Da li nam svi trebaju?

DA, TREBAJU.

Da te utiješim ništa se nije manje koristio nego Sljeme 70cm,a čak nije ništa bolje ni Sljeme 2m. ???

Offline 9A5TD

• Sr. Member
« Odgovori #2 : 08. Lipanj. 2011, 20:17:10 »
Pozdrav kolega TD
Ja sam koristio i 2m i 70cm i hvala Bogu, tu se oba dva kod mene u Dugom Selu otvaraju u super mono ;D kvaliteti.

Pozdrav,

Sto vise to bolje, tako bi trebalo biti, bolje da ih ima montiranih i ispravnih vise nego sto treba nego da i jedan negdje FALI. Reci mi sa kojim signalima ti doalze oba u Dugo selo, nije to bas blizu ili si ti na MALO vecoj visini ??

Offline 9a7kxp

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #3 : 09. Lipanj. 2011, 16:59:22 »
Pozdrav kolega 9a5td.

Ja sam ti na 141m a antena za stanicu je na 151m.Antena je dual band ma 1500 sa 5,5/7,5dbi pojačanja a VHF signal sa Petehovca je na 2m evo sada,vrijeme oblačno sa teškim oblacima 9+40,skoro do kraja a na 70cm  sig 5.

Ako imaš bolju lokaciju dobro,iako nisam pobornik skidanja ičega sa tako dobrih lokacija jer obično povratka nema.

Taj repetitor nije baš za mobil ali za stacionar je odlićan.

73 ;D