Autor Tema: PULA - Repetitori-digipiteri-ITD ?  (Posjeta: 1425 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A5TD

• Sr. Member
PULA - Repetitori-digipiteri-ITD ?
« : 21. Travanj. 2011, 18:11:25 »
Molim radioamatere sa podrucja Pule i okolice da se malo aktiviraju !!  Postoji mogucnost da se LEGALNO smjesti neka radioamaterska oprema na lokaciji vodotornja pa bi bilo ljepo da se dogovorite oko ZELJA-POTREBA I MOGUCNOSTI kako bi se u suradnji sa HRS-m sredila sva potrebna papirologija. Navedena kota je DOMINANTNA i odlicno pokriva cijeli grad, dio Cresa, unutrasnjost Istre do Zminja, Rovinj a puca i u dobar dio Rijeke. Nemojte puno cekati i mozgati. 
73 de 9A5TD

098-224284
091-224-2844 

Offline 9A5TD

• Sr. Member
Odg: PULA - Repetitori-digipiteri-ITD ?
« Odgovori #1 : 06. Lipanj. 2011, 08:51:51 »
Molim radioamatere sa podrucja Pule i okolice da se malo aktiviraju

Vidm da postoji enorman interes za navedeno, niti jedan upit niti jedan poziv niti jedan clanak... Samo nemojte poslje kukati radi xx razloga...

Offline 9A3LI

• Sr. Member
« Odgovori #2 : 09. Lipanj. 2011, 21:10:08 »
Vidm da postoji enorman interes za navedeno, niti jedan upit niti jedan poziv niti jedan clanak... Samo nemojte poslje kukati radi xx razloga...

U ovo vrijeme sasvim normalno stanje.
Da bi se nešto pokrenulo vjerojatno bi trebalo ukinuti internet a možda i GSM mrežu.
Ovako nitko nema volju za nikakve "naprednije" tehnologije.
Znam po sebi, da bi nešto postavio-napravio treba mi ohohohoho vremena i onda na kraju sve sam jer drugi
nemaju vremena kad ja imam vremena.  :D

Offline 9A4ZM

• Full Member
  • Maki
« Odgovori #3 : 10. Lipanj. 2011, 10:40:46 »
Molim radioamatere sa podrucja Pule i okolice da se malo aktiviraju !! 

Damire, uz svo dužno poštovanje prema tvojim radioamaterskim aktivnostima, ton tvoje poruke se nama, Puležanima, čini uvredljiv i omalovažavajući. Stoga ćeš teško ostvariti dobru suradnju s ljudima, kojima se tako obraćaš.

Možda se nama, za razliku od tebe, šoferska ćakulanja na repetitoru ne čine vrhuncem radioamaterske aktivnosti.

73 de Maki

P.S. Uprkos svemu, pošto znamo da si često u Puli, pozivamo te na sastanak Radiokluba, gdje možemo korektno dogovoriti zajedničke akcije.

Offline 9A5TD

• Sr. Member
« Odgovori #4 : 14. Lipanj. 2011, 09:55:03 »
-uvredljiv i omalovažavajući. Stoga ćeš teško ostvariti dobru suradnju s ljudima, kojima se tako obraćaš.
-Možda se nama, za razliku od tebe, šoferska ćakulanja na repetitoru ne čine vrhuncem radioamaterske aktivnosti.

Pozdrav ZM, a sto da ja sada kazem na to? Ti analiziras intonaciju moje poruke umjesto da si dao neki konkretan prijedlog ili ideju. Kada recenica zapocinje sa "MOLIM" tesko da moze biti uvredljiva i omalovazavajuca, procitaj jos jednom tvoje obracanje meni po pitanju SOFERA pa razmisli tko koga omalovazava...

U stvari imas pravo, trebao sam Vas sve ispickarati i reci da ste piz*e, koje samo jedan drugom njurgaju oko soferskih cakulanja a nitko od Vas nema muda da se javi na bilo koji repetitor kada "soferi" cakulaju i da kaze jasno i glasno sto misli, cast izuzecima tj. 3CMM koji kaze jasno i glasno sto misli po tom pitanju.  Meni osobno ne smeta, a ako  moram birati onda bolje da pricaju i soferi nego talijasnki ribari, postoji i dugme za promjenu kanala pa je svakome dana mogucnost izbora. Decki imaju uredno polozene klase, komunikacija je kulturna i sto sada, nekada se malo zanesu kao i svatko od nas. Ovo je sve SAMO HOBI, nije atomska fizika i ne treba odmjeravati svaku rijec, misao ili post.

NHF ali daj prvo konkretne ideje ili prijedloge pa cemo se onda baviti psihologijom izrazavanja.