Zanimljivosti > First QSO's

A92IO BAHRAIN

(1/5) > >>

9A6R:
Pala veza sa novom DXCC na 6M...OM Dave A92IO iz K.of Bahrain...možda i prva 9A>A9.

73,9A6R

9a5cw:
Cestitke i aplauzi... ja cekam... ne ide nikako na istok ? jucer nisam bio QRV...prekjucer dok su ga I4 zvali kod mene.. nula...
73

9A6R:
Barem da mi neko čestita.Već sam pomislio da sam zalutao na pogrešan portal.... ;D
Čuo se odlično..uradio ga je i Tom 9A2AA,druge u lokalu nisam čuo a 9A1CCY ga također nije uradio,nije mi poznato zašto.
Ali tek je počelo,ići će to i kod tebe 599+,ne brini.
Prije toga je bilo nešto EA postaja a prekjučer navečer kasno si bio pa znaš što je išlo.

Lipi pozdrav i sretno!

73,9A6R

9A2PT:
Bravo Reni
Cuo sam kad si ga radio ,kod mene nista.Dvadesetak EA jedna EA8 .
Pozdrav Vlado 9a2pt

9a5cw:

--- Citat: 9a6r - 07. Svibanj. 2010, 07:29:03 ---Barem da mi neko čestita.Već sam pomislio da sam zalutao na pogrešan portal.... ;D
Čuo se odlično..uradio ga je i Tom 9A2AA,druge u lokalu nisam čuo a 9A1CCY ga također nije uradio,nije mi poznato zašto.
Ali tek je počelo,ići će to i kod tebe 599+,ne brini.
Prije toga je bilo nešto EA postaja a prekjučer navečer kasno si bio pa znaš što je išlo.

Lipi pozdrav i sretno!

73,9A6R

--- Kraj citata ---
Ok, odlicno... ja sam neki dan cuo TL0A ali nece me ni on... jedva da se cuje kod mene...neznam po koji put.
No... od 15.05 stize ekipa i CW op... ima da padne ! ;) Inace skoro svaki dan je otvoreno prema Africi ali nema ljudi. Zovem ih na HFu da odu na 6 ;)

73

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju