Autor Tema: Antunovo 2007  (Posjeta: 946 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
Antunovo 2007
« : 03. Srpanj. 2007, 17:58:03 »
 ???  Pozdrav svima, molim pomoć!

Iz Lipika u UKV takmičenju Antunovo 2007 su sudjelovala 4 pozivne oznake! Logove sam poslao na vrijeme na navedene obje adrese, potvrdu nisam dobio. Pretražujući po internetu sam naišao na neslužbene rezultate navedeneog takmičenja, i uvidio da 4 loga iz Lipika nema u neslužbenim rezultatima, tj. nisu uvršteni?. Ponovno šaljem sva četiri loga posebno na jednu pa drugu navedenu adresu, opet odgovora nema. Što dalje, počeo sam tražiti na T-portalu tel. brojeve od takmičarske komisije, nema niti jednog člana u imeniku niti na 988!!!!???  Pitam se sada kako reklamirati da sam poslao dva puta na vrijeme logove za takmičenje i dali više sudjelovati u takmičenjima ovakove organizacije, kada na email nitko ne odgovara a nigdje se nisu udostojili napisati kontakt telefon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????
Nadam se da ću dobiti odgovor iz Našica!
Vy 73 de Miro 9A4MF! ???

Offline 9a4vm

• Full Member
Odg: Antunovo 2007
« Odgovori #1 : 03. Srpanj. 2007, 21:01:17 »
Pozdrav Miro.
Kad sam ja poslao logove dobio sam ovakav odgovor:

(Pozdrav
Izvinjavam se zbog "malog" zakasnjenja o potvrdi prijema loga posto sam iznenada zavrsio u bolnici KBC Rebro.
Eto logovi su uredno stigli i uvedeni, sad ovosi o administratoru stranice kada ce biti objavljeni nesluzbeni rezultati, a posto ja moram ponovo u bolnicu gdje cu biti do 06.07. rokovi za zalbu i ostalo ce biti produljeni.
Za sada toliko pa se cujemo

73 de 9a7kws, darko)

Mislim da će biti sve u redu.
73  9a4vm-Vlado
73 de 9a4vm-Vlado

Offline 9a4mf

• Jr. Member
  • **
  • Ja sam otvorena knjiga
Odg: Antunovo 2007
« Odgovori #2 : 04. Srpanj. 2007, 05:44:33 »
Vlado zahvaljujem!
No neslužbeni su rezultati objavljeni na web-u Jelisavac, a logova nema. No problem je riješio 9A7KM Milan sinoć, ima broj nekog kolege pa me nazvao 9A6JBF Zdenko i dao svoju email adr gdje sam to poslao. Problem je što se Zdenkovo prezime piše Nagy a ja sam tražio Nađ. Ipak je riješeno, lijepi pozdrav svima, vy 73 de Miro! ;)