Autor Tema: 23cm PA  (Posjeta: 1172 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a2sb

• Hero Member
23cm PA
« : 04. Rujan. 2009, 11:33:29 »
Evo radi!!!!
Na jednom stranjskom "HAM-vašaru",jedan naš kolega jeftino je pronašao dvije pločaste kutije od 900mhz GSM-a.
Donio obadvije i : "vidi jel radi-meni jedna-druga tebi".  Nije loše!!!!Koga pitati? Znam ima u Hrvata jedan koji radi oko RF telefonije (još su mu preci razvlačili Lehu i Mehu žice od stoljeća sedmog!!!!).Kume jel znaš?..Odgovor na prvu:
http://www.mikrofale.net/pdf/blv958.pdf
Otvorio,prepravio i radi...Sa LT23S transverterom 10W pobude ode na skoro 60W...nije loše.Troši kolko troši,nije sve idealno,ali veseli....i jako jeftino!!!!!
Gl svima i evo još jedan izvor smetnji, 9A4WT ,u ovim krajevima.
« Zadnja izmjena: 05. Rujan. 2009, 08:50:05 9a2sb »
Ako ne možeš  pomoći-smetaj,važno je sudjelovati!Griješiti je ljudski.Svaliti krivicu na drugoga je strateški!
Kad je muka,ajde Đuka,al kad jebedu Đuku ne zovedu!

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
Odg: 23cm PA
« Odgovori #1 : 04. Rujan. 2009, 12:04:45 »
Zlatko, pa naravno da radi, to se već godinama prodaje u Pordenone, najviše ga koriste za ATV na 23cm bandu...
Cijena cca 40Euro..

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9a2sb

• Hero Member
« Odgovori #2 : 04. Rujan. 2009, 12:47:56 »
E,da ima , ima ali di sam ja u "donjoj....." .Tako je bilo i sa 70cm NMT,neki viđeniji su ih prodavali na Jarunu.Kao nije to samo je FM, ali evo "pošteni" prekupio,fleksom odsjekao i prijatelju 9A3SO odradio 100W PA sa ispravljačem (28V)....evo i sličica:
« Zadnja izmjena: 05. Rujan. 2009, 08:49:17 9a2sb »
Ako ne možeš  pomoći-smetaj,važno je sudjelovati!Griješiti je ljudski.Svaliti krivicu na drugoga je strateški!
Kad je muka,ajde Đuka,al kad jebedu Đuku ne zovedu!

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #3 : 04. Rujan. 2009, 13:01:45 »
Tko zna - zna, tko ne zna - 2.  ;D
Zlatko ide to tebi, ja sam lijen to isto napraviti, mada imam i originalni PS 220/24V

"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz