Autor Tema: Odg: 9A ACT.2009  (Posjeta: 461 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9L

• Full Member
Odg: 9A ACT.2009
« : 04. Kolovoz. 2009, 11:19:24 »

Hajde da se mi ovako dogovorimo, nemoj imati samnom posla, kloni me se kako na netu, tako i na hamfestu, a pogotovo na bandu i uzivaj u raspravama sa nekim drugim. Mene ovo ne fascinira koliko tebe. Ja sam odrastao u obitelji starih radioamatera i dolazio sam u spomenuti klub dok jos nisam mogao samostalno hodati. Jos kao klinac, slusao sam price i pricice kojekakvih cudnovatih ljudi koji su ovakvim tvojim ponasanjem rastjeravali prave operatore. Zbog toga se moji starci vise ni ne pojavljuju na bandu, a ja si sigurno necu dozvoliti da odbacim ovaj hobi zbog niskog praga tolerancije, kao sto su oni napravili. Conteste pratim na svim bandovima i nesto bas ne vidim previse tvoj znak. Ali zato vidim svoj na 70% KV/UKV natjecanja, a vidim ga i na diplomama za prva mjesta u HR kategorijama, imat ces ih uskoro skenirane na mojoj fotogaleriji. Stoga te sad pozdravljam i potpisujem Goranov predlog da se rasprava zakljuca, a i da se pobrisu nasi postovi jer ovakvim clancima tu nije mjesto.

Kao prvo decec dragi procitaj od pocetka. Koliko se sjecam ja tebe ni jednom nisam spomenuo a ti si se nasao mene upozoravati na moje pisanje. Prema tome ako ne zelis polemizirati onda se nisi trebao ni prihvacati pisanja i pametovati drugome sta da radi i kako da radi.
A sto se tice tvojih diploma i pehara to je tvoje. Ja ti o svojim necu ni pisati jer ih previse ima jos iz vremena dok se ti nisi ni rodio. A posto toga ima ionako previse i vise mi ne pricinjava neko veliko zadovoljstvo, ja sam svoj natjecateljski rad okrenuo klupskim akcijama.
A sto se tice hamfesta, vjeruj mi da biram drustvo sa kojim se druzim. I to vec dugo tako.
73's de Leon 9A9L