Autor Tema: Kontest IVANIC pomoc  (Posjeta: 2324 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9L

• Full Member
Kontest IVANIC pomoc
« : 22. Srpanj. 2009, 19:08:55 »
Kako mwe nije dugo bilo u natjecanjima na 2 m nikako da uspijem shvatiti pravila. Ono sa Pokupljem sam shvatio jer ocito da je vazno da je glavni UKV manager clan drustva pa se onda to lako zataska i izjo vuk magare. Ni odgovora ni opravdanja a sve evidentno i vrlo uocljivo. Sramota.

I taman se to zataskalo kad evo nove nedoumice. slusam u kontestu kako svi lijepo zovu. A vrag jedan imam neku dobru memoriju i odlicno pamtim modulacije. I pod jednim pozivnim znakom slusasm 3 razlicite modulacije. Dvije muske, jedna zenska. Kako nisam puno na ukv pomislih da je to klupska stanica. I vidi iznenadjenja..........!!!!!!! Gledam prijavljene rezultate kad ono YL stanica. I uredno prijavljen rezultat u toj kategoriji. I sada se ja pitam jel to postalo normalno da se mulja i vara i rade ostali lopovski potezi. Ocito je....kad si to mogu dopustiti organizatori medjunarodnih natjecanja zasto nebi mogli i natjecatelji. Valjda je to po nekom novom Pravilniku. Sve to ide sa novim rukovodjenjem UKV natjecanja. Da NIJE ZALOSNO BILO BI JAKO SMJESNO.

73's de Leon 9A9L

Offline 9A2HM

• Administrator
  • Sr. Member
Odg: Kontest IVANIC pomoc
« Odgovori #1 : 22. Srpanj. 2009, 20:11:06 »
E moj Leone

Sve ti je to stvar ham spirita, pa kako ga ko doživljava!

73 de K
Kreso

Offline 9A9T

• Hero Member
« Odgovori #2 : 22. Srpanj. 2009, 21:36:07 »
Krešo,

je stvar ham spirita ali kad bi se takve stvari kažnjavale, ne bi se morali izvlačiti na tuđi "ham spirit".
Ja to nisam primjetio što Leon kaže ali mu vjerujem odnosno ako to službeno prijavi, treba se prijava razmotriti.
Pa i u Pokuplju je to trebalo napraviti na njegovu prijavu ako je službeno išla pa neka se prijavljeni "vade", opravdavaju.

Moguće je i da je prijavitelj pogriješio i da je u krivu...nikom ništa, no na prijavu treba reagirati ovako ili onako a ne mahnuti rukom i vaditi se, ah to je ham spirit...
9A9T - Tom
------------------
I onda kak neš pil, al
najte kaj zameriti !

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #3 : 22. Srpanj. 2009, 21:45:16 »
ham spirit, jeli bi to bilo po našli šunka i rakija, znao sam da samo na fešte mislite  :D :D
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline AD6IW

• Hero Member
« Odgovori #4 : 22. Srpanj. 2009, 22:36:54 »
Odlican prevod Adam  :) 
Sta bi tek bilo da se dijele novci u contestima?
Pozdrav i hvala svima na dobroj zabavi i organizaciji, (what a Ham Spirit??)
kao i nebesima za rain scatter.
Kome trebaju QSL-ke molim da mi se javi mailom da mu posaljem.
Ja ne skupljam QSL, samo ih saljem.
U w6 sam

ad6iw

Offline 9a2ko

• Sr. Member
« Odgovori #5 : 23. Srpanj. 2009, 15:50:07 »
Ham spirit????
Gorane i ove godine se nismo vidjeli ???
Postajem pravi DX....
Eduard from Crikvenica.

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #6 : 24. Srpanj. 2009, 13:05:39 »
Hm....nesto se ne cuje komentar od organizatora a ni od druge strane. Zar smo stvarno toliko zaglibili u prevare i varanja.
73's de Leon 9A9L

Offline 9a2dm

• Newbie
  • *
« Odgovori #7 : 27. Srpanj. 2009, 14:04:48 »
A šta vi imate protiv muških baba?

73 de 9A2DM

Prvo posao, onda plaća

Offline 9a3gj

• Full Member
« Odgovori #8 : 27. Srpanj. 2009, 15:18:53 »
Leone,pa opet te nisam čuo za vrijeme contesta "VHF OTOK Ivanić-2009",a ubija sam se pozivajući cq u pravcu Leona.
Pa kaj mi se sad neodazoveš,a uvjerija si se u dozvolu !
Zbog te IX.LIČKO-SENJSKE županije već dugo falim za ostvarenje (gold) 9A COUNTY AWARD !
Mladen-9A3GJ

Daj još jednu rundu ...

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #9 : 27. Srpanj. 2009, 17:19:55 »
U prvom kontestu na KV radim iz Lapca i imas priliku da se cujemo. Cim odradimo isti tren ide karta da mozes poslati Mati..
Radio sam nesto u Ivanic kontestu ali kao sto vidis stvarno me smetaju ovi lopovluci i varanje na UKV. No ne cudi me....cak ni UKV manager ne reagira na to a cak i sudjeluje pa je to ocito pravilan put. Ipak su tu glavesine HRS-a u igri pa da se vise ne zamaram. Cude me samo pojedinci koji su do nedavno bili posteni, a priklonili se drugoj strani. Kad prodje mandat bice glave u podu....Zato nas ima i po casopisima i diskvalifikacijama i lagano pljuju po nama. Vjerojatno jer se kod nas ne reagira na takve mutne radnje
73's de Leon 9A9L