Autor Tema: SRAMOTA  (Posjeta: 1839 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9L

• Full Member
SRAMOTA
« : 17. Lipanj. 2009, 23:33:37 »
Kao sto se moze vidjeti rezultati Pokuplja su proglaseni SLUZBENIM. Nigdje nisam vidio ni da su bili nesluzbeni. Na moju zalbu koju su organizatori uredno zaprimili nisam dobio nikakav odgovor. Kao prvo smatram da je time povredjen Pravilnik kojega su sami objavili, kao drugo smatram da su kriomice i na jedan lopovski nacin rezultate objavili a da nisu ni jednim slovom obavjestili da su ti rezultati objavljeni. Koliko mi je poznato ovo nije prvi put da se organizatori Pokuplja ponasaju na takav nacin. Zalosno. No u Statutu HRS postoji nacin da se i takve stvari sankcioniraju. A sto se tice samog natjecanja cini mi se da svaki puta ima sve manje i manje natjecatelja. Sramota gospodo iz Organizacijskog odbora Pokuplja. I ovaj puta ste pljunuli sebi u usta.
73's de Leon 9A9L

Offline 9a6c

• Hero Member
Odg: SRAMOTA
« Odgovori #1 : 18. Lipanj. 2009, 04:58:29 »
A sto se tice samog natjecanja cini mi se da svaki puta ima sve manje i manje natjecatelja.

Ni po broju dnevnika, a osobito po broju veza ne bi se reklo?

GG

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
« Odgovori #2 : 18. Lipanj. 2009, 13:50:47 »
Leone,
prisjeti se rasprave http://hrvhf.net/forum/index.php?topic=805.30 , treća i četrta stranica rasprave i sada razmisli opet o onome što sam ti tamo tada napisao.

Nakon toga, što misliš, kada bi rezlutali 9A activitija ovisili o lokanim "suorganizatorima" kada bi rezultati bili konačni, vjerovatno nikad... jer uvijek bi bilo neriješenih pritužbi...

Zato je 9A activity posebno natjecanje što sam vam tad objašnjavao, postoji robot na kojemu prijavljuješ rezultate posebno za activity posebno za lokalna takmičenja. Kod activitija sve funkcionira, kod lokalnih, ne znam.

QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz

Offline 9A9L

• Full Member
« Odgovori #3 : 24. Srpanj. 2009, 13:09:23 »
Ma ne funkcionira ni kod jednih ni kod drugih. Pogotovo ne zato kaj je i na jednom i na drugom ista glava i metla. Odgovor koji sam dobio od organizatora je vise nego smjesan a kladim se da potpisnik nije ni vidio o cemu se radi, a ono sto sam dobio od IO u pismenom obliku samo pokazuje da nitko nije ni procitao o cemu se radi.... Blazeni nas IO i rukovodstvo.
73's de Leon 9A9L