Autor Tema: Dnevnici i Robi  (Posjeta: 980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9a2sb

• Hero Member
Dnevnici i Robi
« : 26. Svibanj. 2009, 08:26:35 »
EEEEvo,jutros se vide i dnevnici,i red je, nek se vide.......Ali-bolje da se ne vide!!!!!!
U dnevniku postaje 9A1CAW -band 432Mhz(operatori 9a2sb i mačak Gricko-multi op.)odrezana veza sa DK2GR-JN59IE..kao neispravan lokator????
U dnevniku postaje 9A7S-432Mhz-multi op.--DK2GR-JN69IE.....veza prihvačena!!!!!!!!!!
U dnevniku postaje 9A4VM-432Mhz-single op.-DK2GR-JN59IE...veza prihvačena!!!!!!!!

Naravno svi koji znaju Wilija DK2GR znaju da je iz JN59IE.
Ima toga još i kod drugih,a nek se češu.Neznam šta reći.Par puta sam "brondao" pa mi je rečeno da nije isti band,pa ista kategorija...pa "baza"....Moje osobno mišljenje je da je "mali još zelen i bez tate nesmije van".
A možda.?....Jest da sada ne radim pošteno,a jel drugi rade?Ja bar priznam!
Eto posla za administratora!

Ako ne možeš  pomoći-smetaj,važno je sudjelovati!Griješiti je ljudski.Svaliti krivicu na drugoga je strateški!
Kad je muka,ajde Đuka,al kad jebedu Đuku ne zovedu!

Offline 9a4qv

• Hero Member
  • "I do not think that the wireless waves I have dis
    • Croatia microwave
Odg: Dnevnici i Robi
« Odgovori #1 : 26. Svibanj. 2009, 08:33:45 »
Evo da se ispričam za grešku:

uplodao sam dnevnik za 9A 50/70 u krivu kategoriju umjesto u 70 multi op otišlo je u 50 single op (default).
Komisija slobodno može prebaciti te dvije veze u control log za 70 mhz...

Zlatko ti si imao sa kompanjona Gricka, a meni je došao šjor Bepo, čuvao je ovce, došao do mene, ulovio se za stup da ne padne i šta ću, morao sam prijaviti multi kategoriju, Bepo mi je okrenuo antenu  ;D ;D

Pozdrav
QV
"I do not think that the wireless waves I have discovered will have any practical application."
Heinrich Rudolf Hertz