hrvhf.net

Novosti => Novosti => Topic started by: 9a7pjt on 12. January. 2013, 21:48:57

Title: Nastradao kolega ?
Post by: 9a7pjt on 12. January. 2013, 21:48:57
 Jeli "nas" ovaj  nesritni barba  sta se polomia  :( ?

Na slici #3  vide se  yagice na rotoru  ,  a  i pijata  ne fali  ;)  . . .

http://www.jutarnji.hr/osijek--slomio-kuk-namjestajuci-antenu--spasavali-ga-vatrogasci-i-hitna-pomoc/1078118/

                                                                                                                 73 PJT
Title: Odg: Nastradao kolega ?
Post by: 9A1Z on 13. January. 2013, 09:42:08
Najviša zgrada u Osijeku,  na Sjenjak-u . Lokacija  snova ali gore ima svašta pa i  moje  QRL skalamerije nešto u pozadini.  Kad sam ja bio prije par mjeseci ham opreme nije bilo . Da nije neki sukob interesa u pitanju?

Poz!

1z